Nowości do wnętrz z Biedronki. Zaskakująco stylowe propozycje w niskich cenach

"Wnętrza w dobrym stylu" - to nowa akcja tematyczna w Biedronce. Dyskont oferuje wyposażenie wnętrz w niskich cenach i - zgodnie z obietnicą - stylowe.

Biedronka od bieżącego tygodnia włączyła do swojej oferty artykuły do dekoracji wnętrz. Pod hasłem "Wnętrza w dobrym stylu" sprzedaje poduszki, koce, ramki na zdjęcia czy drobne meble. Zgodnie z obietnicą zawartą w nazwie akcji oferowane produkty zaskakują stylowym wyglądem. Wiele rzeczy nawiązuje do popularnego w Polsce stylu skandynawskiego, jak puf na drewnianych nóżkach, który można nabyć z gładkim obiciem bądź pokrytym modnym czarno-białym wzorem chevron. Siedzisko kosztuje zaledwie 49,99 zł a prezentuje się naprawdę dobrze.

Największą gratką dla poszukiwaczy okazji jest regał z organizerem. Biały regał na nóżkach ma wysokość 94 cm, 12 półek z 6 organizerami w różnych odcieniach szarości. Całość kosztuje zaledwie 149 zł.

Z drobniejszych elementów wyposażenia wnętrz Biedronka oferuje m.in. koce, ręczniki, poszewki na poduszki, budziki czy wieszaki ścienne. Oferta będzie dostępna w sklepach aż do wyczerpania zapasów.

Nowości z katalogu IKEA 2017. Na co warto zwrócić uwagę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.