Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca to poważna sprawa. Kupno prezentu dla taty często okazuje się niełatwym zadaniem. Co zatem kupić, żeby było niebanalnie, ale też sprawiło ojcu radość?

Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. W tym roku postaw na oryginalność. Nie kupuj tacie kolejnej pary skarpet lub krawata, bo to… banalne. Poza tym skarpetki mogą wręczać jedynie mamy swoim synkom. Prezent powinien być przemyślany, a żeby sprawił radość, powinien uwzględniać przede wszystkim upodobania, a nie potrzeby. Dlatego woda po goleniu, na pewno tacie niezbędna, nie wyrazi Twoich uczuć. Najwyżej powie „nie wiedziałam, co ci kupić”.  Nietaktem z kolei jest upominek w postaci dezodorantu, szamponu (zwłaszcza przeciwłupieżowego), suplementu wspomagającego odchudzanie czy specyfiku ograniczającego chrapanie.

Twój tata lubi majsterkować? Zapewne ucieszy się z gadżetów ułatwiających uprawianie hobby. Wszelkie scyzoryki czy noże panowie zawsze lubią, choć pamiętaj, aby wziąć za niego od taty choćby symboliczny grosz. Wciąż funkcjonuje bowiem przesąd, że nie daje się ostrych przedmiotów, bo mogą one „uciąć” wszelkie relacje. Dając więc za niego grosz, tata „oszuka” los, tak jakby tę rzecz kupił, a nie dostał.  

Ojciec lubi kawę? Znakomicie, wszelkie desingerskie kubki są idealne dla niego. Uważaj jednak na napisy, bo co ciebie śmieszy, tatę nie musi bawić. Jeśli tata jeździ na rowerze, w sklepach jest sporo gadżetów do jednośladów. A może jest łasuchem? Czekoladki, ale o oryginalnym kształcie, będą mile widziane. Lubi grillować? Kup duży fartuch. Tutaj również uważaj na napisy i obrazki! Widok półnagiej kobiety na brzuchu taty z pewnością mamy nie rozbawi!

A oto nasze propozycje oryginalnych prezentów na Dzień Ojca.

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.