Mariusz Przybylski zaprojektował pościel dla sklepów Biedronka

Już od 26 listopada we wszystkich sklepach sieci Biedronka dostępna będzie kolekcja pościeli Urban Nature. Stworzył ją Mariusz Przybylski - jeden z najbardziej uznanych polskich projektantów mody luksusowej.

Świat roślinny i geometryczne wzory to motywy przewodnie nowej kolekcji pościeli stworzonej przez Mariusza Przybylskiego dla sieci sklepów Biedronka. Polski projektant znany jest z perfekcyjnych ubrań łączących klasykę z nonszalancją w soczystych, wyrazistych barwach. Taka właśnie jest kolekcja stworzona dla popularnej sieci.

Urban Jungle, czyli motywy roślinne i geometryczne

Artysta po raz pierwszy zaprojektował kolekcję akcesoriów dla domu, jest to również jego pierwsza taka współpraca z siecią sklepów.

Zależało mi na tym, aby kolekcja trafiła do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego wzory projektowałem zarówno z myślą o młodzieży jak i osobach starszych. Lubię łączyć ze sobą dwa skrajne światy – tutaj mamy egzotyczne rośliny obok motywów geometrycznych. Jestem dumny z rezultatu tego połączenia. Mój ulubiony wzór to ten z zielonożółtą monsterą chociaż wszystkie uważam za bardzo udane. Mam już  pomysł kogo obdaruję, którą wersją.  To wspaniała okazja do skompletowania świątecznych prezentów

– opowiada Mariusz Przybylski.

Fashionable East. Pokaz mody Mariusza PrzybylskiegoFashionable East. Pokaz mody Mariusza Przybylskiego AGNIESZKA SADOWSKA

Wzory i kolory pościeli Mariusza Przybylskiego dla Biedronki

Komplety pościeli, ozdobione roślinnymi i geometrycznymi motywami, dostępne będą w pięciu odcieniach - niebieskiego, zieleni, żółci, fuksji i w wersji czarno-białej.

Każdy zestaw zawiera dwie poszewki na poduszki oraz jedną na kołdrę. Komplety pościeli dostępne będą w dwóch rozmiarach: 160 x 200 cm i 220 x 200 cm. Wykonano je z wysokiej jakości materiału - bawełny satynowej, która łączy szyk satyny i komfort bawełny. Każdy komplet opatrzono certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że produkt wyprodukowany został z bezpiecznych materiałów.

Projektanci mody w Biedronce

Kolekcja pościeli Mariusza Przybylskiego Urban Jungle to kolejna współpraca sieci Biedronka ze znanym projektantem. Wcześniej sieć oferowała już projekty pościeli duetu Bohoboco, akcesoria łazienkowe i galanterię Macieja Zienia oraz personalizowane obuwie i dodatki Loft37. Więcej informacji na temat oferty sieci na stronie www.biedronka.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.