Black Friday 2018 - meble, dodatki, RTV i AGD. Gdzie będą wyprzedaże?

Black Friday wypada w tym roku 23 listopada. Sklepy już teraz szykują promocje i wyprzedaże. Tego dnia meble, dodatki, sprzęt RTV i AGD będzie można kupić nawet o 80% taniej.

Black Friday 2018 - Czarny Piątek w Polsce

Black Friday 2018, czyli Czarny Piątek wypada w pierwszy piątek po obchodzonym w Ameryce Święcie Dziękczynienia. W tym roku będzie to 23 listopada. To dzień, w którym oficjalnie rozpoczyna się szaleństwo zakupów przed Bożym Narodzeniem.

Specjalnie na Black Friday wiele sklepów szykuje ciekawe promocje. Produkty można kupić taniej nawet o 80%, otrzymać zwrot gotówki lub drugi produkt gratis. W Stanach Zjednoczonych Black Friday jest często najbardziej dochodowym dniem dla sprzedawców w ciągu całego roku. Po przeceniony sprzęt elektroniczny ustawiają się już w nocy kilometrowe kolejki (co transmitują stacje telewizyjne na całym świecie)

Chociaż Black Friday promowany jest w Polsce od kilku lat, dopiero ubiegłoroczna edycja okazała się sukcesem. Polskie sklepy (również i te internetowe) przygotowują się na Czarny Piątek 2018. Przejrzeliśmy dokładnie oferty sklepów z meblami i dodatkami oraz sprzętami RTV i AGD.

Black Friday 2018 - lista sklepów i promocji:

 • Homla:  - 30% na cały asortyment
 • Selsey: - 70% na wybrane produkty (m.in. stoły rozkładane i meble wypoczynkowe)
 • Jysk:  do - 70% na ponad 2200 artykułów ( 20-40% rabatu na wszystkie szafy; 20-50% rabatu na wszystkie komody i kredensy;  20-60% rabatu na materace z serii GOLD; do 70% rabatu na wszystkie kołdry i poduszki z wsadem syntetycznym; do 55% rabatu na wszystkie artykuły świąteczne; 20-60% rabatu na wszystkie komplety pościeli; do 70% rabatu na poduszki na siedziska i poduszki; 30-60% rabatu na wszystkie ręczniki_
 • IKEA: w sklepach w całej Polsce pojawią się specjalne oferty, które można śledzić np. na facebookowych profilach każdego ze sklepów.
 • Fabryka Form: kilkaset produktów przecenionych nawet do 70%. Poza tym cała na całą ofertę będzie działał kod rabatowy. Poziom rabatu będzie uzależniony od poszczególnych marek
 • EURO AGD: Black Friday Weeks - od początku listopada, co tydzień przecenione są inne produkty
 • Media Expert: Mega Okazje! Black Weeks! - co tydzień przecenione są inne produkty
 • Dekoria: Black Weekend do -50% na wybrane produkty (meble, dywany, porcelana, firany)
 • Lidl: do 80% na narzędzia wielofunkcyjne i mały sprzęt AGD
 • Home&You - 50% na wybrane produkty (pościele, koce, poduszki, obrusy, kubki)
 • Comforty - wybrane sofy i fotele z ekspozycji - 40%, wszystkie meble z nowej kolekcji zamówione 24 -30.listopada będą objęte rabatem - 15%

Cyber Monday 2018

Cyber Monday (w Polsce zwany Cyberponiedziałkiem lub Cyfrowym Poniedziałkiem) to pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Tego dnia to sklepy internetowe pełne są przecen i promocji. Określenie Cyber Monday zostało użyte po raz pierwszy w 2005 roku.  Czym różni się Cyber Monday od Black Friday? W poniedziałek promocje ogłaszają również mniejsze sklepy (którym trudno jest konkurować z wielkimi sieciówkami). W praktyce jednak Czarny Piątek połączony jest z Cyfrowym Poniedziałkiem, a w wielu sklepach specjalna listopadowa wyprzedaż trwa cały weekend. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.