Soul od Black Red White. Nowe meble wypoczynkowe

Najnowsza kolekcja mebli wypoczynkowych Soul od Black Red White zaskakuje formą, doborem barw i dbałością o detale. Została stworzona z myślą o kobietach, a cztery linie adresowane są do czterech typów kobiecej osobowości.

Kolekcja mebli tapicerowanych Soul od BRW to ponad 30 mebli - sof, narożników, foteli i kompletów.  Meble dostępne są w ponad 80 tkaninach i kolorach do wyboru – od wyrazistej żółci, przez modne róże, granaty, zielenie, aż po uniwersalne beże i szarości.

Kolekcję zaprojektowali Lucyna Kuciejczyk i Grzegorz Duszlak. Chcieli oni, aby meble były nie tylko wygodne, ale podkreślały charakter i styl życia swoich użytkowniczek. 

Naszym celem było stworzenie mebli, zapewniających doskonały komfort każdego dnia oraz takich, wśród których każda kobieta odnajdzie cząstkę siebie. Każda z naszych realizacji jest unikalna, tak jak wyjątkowy jest każdy projekt, który przygotowaliśmy

– komentuje Grzegorz Duszak, projektant kolekcji.

Cztery linie - Romantic, Brave, Modern oraz Practical, powstały z myślą o potrzebach i oczekiwaniach różnych kobiet. Przyjrzyjmy się dokładniej wszystkim liniom:

Romantic - to propozycja dla miłośniczej romantycznego stylu. Linię charakteryzują miękkie formy i obłe kształty. Meble mają stylowe wyciągi, ponadczasowe pikowania i strzeliste nóżki.

Linia Romantic - kolekcja Soul od Black Red WhiteLinia Romantic - kolekcja Soul od Black Red White Fot. BRW

Modern - to linia stworzona z myślą o czystej wygodzie. Królują tu minimalistyczne formy, wzbogacone o  przyciągające wzrok detale. Znajdziemy tu piękne sofy, których wspólnym mianownikiem są wysokie metalowe podstawy.

Linia Modern - kolekcja Soul od Black Red WhiteLinia Modern - kolekcja Soul od Black Red White Fot. BRW

Brave - meble z tej linii spodobają się tym, którzy nie boją się wyróżniać. Mnóstwo tu kolorów, form i różnych, przyciągających wzrok faktur. Znajdziemy tu zarówno kubistyczne kształty jak i strzeliste nóżki czy dekoracyjne pikowania.

Linia Brave - kolekcja Soul od Black Red WhiteLinia Brave - kolekcja Soul od Black Red White Fot. BRW

Practical - to meble stworzone z myślą o kobietach, ceniących wygodę i funkcjonalne rozwiązania. To ładne meble z mnóstwem dodatkowych funkcji.

Linia Practical - kolekcja Soul od Black Red WhiteLinia Practical - kolekcja Soul od Black Red White Fot. BRW

W nowej kolekcji Soul Black Red White pojawiło się aż 10 modeli foteli utrzymanych w różnej stylistyce. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.