Niezwykła gra od producenta bram garażowych

Zamień granie w pomaganie! Firma Wiśniowski przedstawiła zupełnie nowy produkt - platformową grę 2 THE LIGHT z zaskakującym zakończeniem.

Pamiętacie stare gry komputerowe, do których poruszania po planszach wystarczyły strzałki na klawiaturze? Bohater pokonywał kolejne poziomy, skakał przez przeszkody, zbierał monety, walczył z potworami.... 

Wiśniowski - znany producent bram garażowych, okien, drzwi i ogrodzeń wypuścił ostatnio zaskakującą grę platformową w stylistyce 16-bitowej. Gra 2 THE LIGHT dostępna jest w formie gry przeglądarkowej na desktopie oraz w formie aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Fabuła gry opiera się na wirtualnej podróży z Krakowa, przez Warszawę, do Gdańska. Bohater niesie tajemniczą przesyłkę i wie tylko tyle, że koniecznie musi dostarczyć ją na czas. O upływającym czasie przypominają mu smsy, które pisze do niego ktoś nieznajomy. Przechodząc przez 3 poziomy gry, zbiera monety, napotyka dziwnej formy postaci oraz przeszkody, które musi omijać, żeby nie tracić monet.

2 THE LIGHT jest grą dla wszystkich, płynąca z niej wartość i przesłanie pozwolą każdemu stać się bohaterem w otaczającej nas rzeczywistości. 

Nie zdradzimy Wam o co gramy - finał z pewnością zaskoczy każdego! Pamiętajcie tylko aby nie ominąć żadnej monety! Grę znajdziecie na 2thelight.pl.

Więcej o: