Porządek w łazience

Urządzając łazienkę coraz częściej sięgamy nie tylko po nietypowe materiały, ale też po rozwiązania stosowane dotąd na ogół w innych pomieszczeniach. Jednym z takich pomysłów, które doskonale sprawdzają się w łazience, są systemy do przechowywania, umożliwiające funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni.

Dziś staramy się w łazience ukryć przed wzrokiem nie tylko instalacje, ale też kosmetyczne przybory, a nawet urządzenia AGD, jak pralka czy suszarka. Systemy Elfa funkcjonalność zawdzięczają przede wszystkim możliwości dopasowania liczby i wielkości elementów do indywidualnych potrzeb. Metalowe kosze można wybierać spośród trzech rodzajów wysokości, łatwo więc dopasujemy je do rozmiaru układanych w nich ręczników i przyborów toaletowych.

System jest łatwy w montażu, wystarczy zamocować do ściany jedną poziomą szynę, do niej mocuje się szyny pionowe, na których umieszcza się wsporniki przytrzymujące półki i ramy koszy. System sprawdza się zarówno jako odsłonięta konstrukcja, jak i wypełnienie zabudowy łazienki. Elementy drewniane oferowane są w trzech kolorach: brzoza, orzech i biel

Więcej informacji na stronie www.efla.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.