Ogrzewanie: gorący bufet

Grzejnik, który jednocześnie pełni funkcję barku? Tak, to możliwe. Nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale także podtrzyma temperaturę ustawionych na nim dań...

Grzejnik kolumnowy marki Purmo - Delta Bar - sprawdzi się przede wszystkim w kuchni. Może być zamontowany w dowolnym miejscu pomieszczenia, ponieważ jest podłączany do instalacji grzewczej bezpośrednio z podłogi. Wtedy spokojnie można zrezygnować z tradycyjnych grzejników, które często zebierają miejsce przeznaczone na szafki.

Wygląd grzejnika bez trudu dopasujemy do aranżacji kuchni. Jego barwę można wybrać z palety dostępnej u producenta (standardowym kolorem jest biały). Blat barku jest wykonany z drewna lub marmuru, ale istnieje możliwość zakupu grzejnika bez blatu i wykonania go we własnym zakresie, używając materiałów - na przykład szkła czy metalu - dopasowanych do pozostałych elementów wystroju wnętrza: blatu kuchennego, podłogi itp. Wtedy można też samemu zadecydować o jego kształcie i wielkości.

Purmo Delta Bar jest dostępny w dwóch wysokościach: 94 cm lub 109 cm (razem z blatem) oraz w trzech długościach: 72 cm, 92 cm lub 112 cm. Elementy są spawane laserowo, co wpływa zarówno na estetyczny wygląd grzejnika, jak i na jego trwałość (nie powstają ogniska korozji). Sposób podłączenia - przez 2 przyłącza G 1". Moc - od 1417 do 3230 W, cena (grzejnik bez blatu, kolor standardowy) - od 3970 zł do 5226 zł netto.

Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10-letnią gwarancją producenta. Więcej informacji: www.purmo.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.