Wieszak na ubrania do garderoby. Jaki wybrać?

Wieszak na ubrania to akcesorium, które pozwala na przechowywanie ubrań w wygodny i estetyczny sposób. Tym samym, dobrze dobrany wieszak pomaga w zachowaniu porządku i jest niezbędny w każdej garderobie. Sprawdźcie, jaki wieszak na ubrania sprawdzi się u was najlepiej.

Wieszak na ubrania jest przydatnym elementem wyposażenia, który zda egzamin nie tylko w przedpokoju i sypialni, ale przede wszystkim w garderobie. Dzięki wieszakom na ubrania można w łatwy sposób zapanować nad chaosem, który często powstaje w pomieszczeniach, w których przechowuje się ubrania oraz dodatki.

Wieszaki na ubrania dostępne są w ofertach wielu sklepów z wyposażeniem wnętrz. Znaleźć można ich różne modele. Do wyboru macie przeważnie wieszaki ścienne i stojące. Wieszaki ścienne są zaliczane do najbardziej klasycznych i funkcjonalnych. Ich dużą zaletą jest fakt, że nie zajmują miejsca na podłodze, jednak wymagają odpowiednio przestrzeni na ścianie. Wiszące wieszaki na ubrania występują w wielu różnych formach, toteż każdy można znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Wieszak stojący na ubrania: jaki wybrać?

Kolejną kategorią wieszaków są stojące wieszaki na ubrania. Te elementy wyposażenia coraz częściej pojawiają się w garderobach, ze względu na ich dużą funkcjonalność, kompaktowość i szerokie zastosowanie. Stojące wieszaki na ubrania dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre z nich mają także kółka, co dodatkowo czyni je mobilnymi, a tym samym jeszcze bardziej funkcjonalnymi.

W sklepach z elementami wyposażenia wnętrz znaleźć można różne modele wieszaków stojących, które różnić mogą się zarówno wyglądem, jak i kolorami, wielkością, kształtem i materiałem, z którego zostały wykonane. Biorąc pod uwagę ostatnie kryterium, przeważnie w sklepach dostępne są stojące wieszaki na ubrania metalowe (zwykle z chromowanej, malowanej proszkowo lub polerowanej stali nierdzewnej), które są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, takie wieszaki są stabilne i bardzo trwałe, dlatego mogą służyć wam przez długi czas.

Dość popularne są także stojące wieszaki na ubrania wykonane z drewna. Podobnie jak te metalowe, są uważane za solidne i wytrzymałe, ponieważ są produkowane przede wszystkim z drewna dębowego, które jest odporne na uszkodzenia. Drewniane wieszaki na ubrania tworzy się też z drewna bukowego i sosnowego.

Jeśli zastanawiacie się, jaki stojący wieszak na ubrania sprawdzi się najlepiej w waszej garderobie to pamiętajcie, że powinien być on nie tylko funkcjonalny i estetyczny, ale też dopasowany do stylu pomieszczenia.

Wieszak na ubrania z lustremWieszak na ubrania z lustrem fot. Tchibo

Wieszak na ubrania JYSK: skandynawski desgin dla każdego

Jeśli wasza garderoba urządzona jest w stylu skandynawskim, warto szukać wieszaków na ubrania w sklepach z wyposażeniem wnętrz, które w swojej ofercie mają elementy właśnie w tym stylu. Godnymi polecenia są wieszaki na ubrania dostępne w ofercie sieci sklepów JYSK. Tego typu wieszak na ubrania jest nie tylko ładny i modny, ale też solidny. Ponadto, wieszaki na ubrania JYSK wyróżniają się korzystnymi cenami.

Wieszak na ubrania IKEA: do małej i dużej garderoby

Sieć IKEA znana jest z produkowania mebli i elementów wyposażenia, które wprowadzają do wnętrza praktyczne rozwiązania i pomagają w organizacji nawet najmniejszej przestrzeni. W jej ofercie znaleźć można wiele mebli służących do przechowywania ubrań, toteż w sklepach IKEA dostępne są różne modele wieszaków na ubrania. Każdy wieszak na ubrania IKEA jest praktyczny i uniwersalny, dlatego pasować będą do każdego wnętrza.

Wieszak na ubrania Allegro: dla poszukiwaczy super okazji

Wieszaki na ubrania znaleźć można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na aukcjach internetowych, takich jak Allegro. Zaletą zakupów internetowych za ich pośrednictwem jest nie tylko duży wybór dostępnych produktów, ale też łatwy sposób dokonywania transakcji, możliwość zamówienia dostawy do domu oraz wygoda zakupów. Jeśli nie jesteście fanami designu znanego z popularnych sieciówek, powinniście szukać wieszaków na ubrania właśnie na Allegro.

Minimalistyczny wieszak na ubraniaMinimalistyczny wieszak na ubrania fot. Bonami

Więcej o: