Meblowe puzzle

Zabawa w kreatora własnego, niepowtarzalnego mebla to propozycja firmy Meble WAJNERT dla indywidualistów. Kolekcje mebli wypoczynkowych COMBO, MAXIMUS I ROCK&ROLL mają ogromną zaletę, którą doceniają nawet najbardziej wymagający klienci - modułowość!

Z kilku bazowych elementów buduje się różne kombinacje. Dzięki temu mebel można idealnie dopasować do wybranego wnętrza. Czy niemal 400 kombinacji zmieniających rozmiary i ostateczny wygląd mebla to mało? Jeśli tak, to dokładamy do tego 1000 kolorów i wzorów tkanin i skór naturalnych , którymi meble mogą być wykończone.

COMBO - kolekcja o wielkich możliwościach

Na bazie kilku podstawowych korpusów: fotela, sofy dwuosobowej, sofy trzyosobowej, narożnika i sześciu różnych boków można skonfigurować aż 192 różne bryły . Pierwszy krok to wybór kształtu i wielkości mebla . Co ważne, narożnik oraz sofa trzyosobowa mają pojemnik na pościel i oczywiście funkcję spania. Korpus narożnika może być zakończony wyspą i pełnym bokiem lub dwoma pełnymi bokami . Drugi krok - wybór boków mebla spośród sześciu dostępnych wersji. Boki mają nie tylko różne wymiary , ale i wyposażenie . Mogą w nich stać dwa niezależne pufy , może być wbudowany obrotowy stolik czy półki .

Proste, kubistyczne kształty, pikowane siedziska, chromowane nogi , to elementy podkreślające nowoczesny charakter kolekcji. Jeśli do tego dobierzemy ciekawą tkaninę lub skórę naturalną albo zdecydujemy się połączyć oba rodzaje obić na jednej bryle efekt wizualny mamy gwarantowany.

Kolekcja Combo

MAXIMUS - 96 konfiguracji

Podstawowe bryły w kolekcji Maximus to narożnik, fotel i puf. Narożnik składa się z bazy , jaką jest część z funkcją spania oraz trzech różnych modułów z pojemnikiem . Do tego wybiera się jeden z czterech różnych rodzajów boków i czterech rodzajów nóg (w ofercie są metalowe i drewniane). I na koniec obicie. Wystarczy wybrać skórę lub tkaninę w jednym z ponad 1000 dostępnych wzorów i kolorów .

Kiedy już zdecydowaliśmy się na jedną z 96 kombinacji Maximusa, Meble WAJNERT mają jeszcze jedną propozycję, dzięki której narożnik stanie się najbardziej komfortowym miejscem w mieszkaniu. Do mebla mogą być zamontowane dodatkowe akcesoria takie jak: lampka, stolik i zagłówek.

Cóż więcej potrzeba do pełnego relaksu ?! No może muzyki

z kolekcji ROCK & ROLL

Elementy z tej kolekcji to niczym układanka! Naszą meblową kompozycję zaczynamy od wyboru wymiaru sofy i poduch na oparcia . Następnie decydujemy się na jeden z pięciu rodzajów boków . Tworzymy w ten sposób styl naszej sofy - nowoczesny lub klasyczny , nadajemy jej linię - lekką lub bardziej masywną . Mebel będzie wyglądał zupełnie inaczej w odcieniach beżu niż w aksamitno czarnej tkaninie z ciemnymi poduchami ozdobionymi modnym barokowym ornamentem. Słowem do wyboru do koloru...

Więcej na www.wajnert.pl