IKEA zrobiła reklamę, która naturalnością wciska w fotel. Wszyscy zachwyceni, my też!

- Szanowna Ikeo, właśnie wyznaczyliście nowy kierunek. I jest on fantastyczny! - czytamy pod spotem ?#jesiennezmiany?. - Jesteśmy blisko ludzi i podpatrujemy prawdziwe życie - opowiada firma. Taka właśnie jest jej najnowsza reklama.

Bohaterami spotu jest 3-osobowa rodzina, która lada moment powiększy się o kolejnego członka. Z filmu dowiadujemy się, że młoda mama- Anastazja- nie miała wesela, ślubu nie chciała, pracy tez nie ma i nie wie co będzie, bo w sumie teraz skupia się głównie na macierzyństwie.

Na pewno w domu mają meble z IKEI, a jej partner tak jak ona, wysoko ceni przede wszystkim rodzinę. Ich historia została opowiedziana bardzo lekko i naturalnie. I wygląda na to, że będzie hitem.

 

W reklamie zachowano motyw przewodni najnowszego katalogu IKEI - "Pożegnaj oczekiwania. Powitaj siebie!" Szwedzka marka nowym katalogiem chce przypomnieć, że najważniejsze, by dom był w 100 proc. nasz. To manifest zachęcający, aby ludzie w mniejszym stopniu przejmowali się tym, co myślą o nich inni, a bardziej tym, czego sami pragną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.