Świeżość, precyzja, najnowsze technologie

Nowoczesna chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Liebherr ICBN 3066, to urządzenie które mieści w sobie szeroki wachlarz najnowszych technologii.

Urządzenie sterowane jest elektroniczne, a precyzyjny wyświetlacz MagicEye pozwala na regulację temperatury zarówno w części chłodzącej jak i w zamrażarce. Dzięki funkcji NoFrost, można zapomnieć o uciążliwym, ręcznym odmrażaniu.

Produkty zamrażane są schładzanym powietrzem obiegowym a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma lodu a produktów nie pokrywa szron. Chłodziarka posiada dwie, płynnie wysuwane na teleskopowych szynach szuflady BioFresh. Dzięki funkcji SoftTelescopic, szuflady wyposażone są w mechanizm samoczynnego wsuwania oraz mechanizm tłumienia ruchu zamykania. Oddzielna strefa klimatyczna wewnątrz szuflad BioFresh, pozawala na przechowywanie produktów nawet do trzech razy dłużej niż w zwykłych chłodziarkach. Produkty zachowują cenne witaminy, apetyczny wygląd oraz świeży smak. Dzięki regulacji wilgotności, szuflady można wykorzystać jako DrySafe, do przechowywania ryb, mięsa i nabiału, oraz HydroSafe z wysoką wilgotnością powietrza, do przechowywania owoców i warzyw. Zarówno chłodziarka jak i zamrażarka wyposażone są w precyzyjne oświetlenie LED, które zapewnia dokładny przegląd przechowywanych produktów. Kolejną, niezwykle przydatną technologią jest kostkarka do lodu IceMaker, która zapewni zapas lodu najlepszej jakości. Funkcja ta wydaje się być niezastąpiona podczas domowych przyjęć czy imprez, kiedy przyrządzamy zimne napoje czy drinki. IceMaker dbał będzie w sposób całkowicie automatyczny o uzupełnienie zapasu kostek lodu. Bezpieczne użytkowanie chłodziarko-zamrażarki Liebherr gwarantują kontrolki pracy, zabezpieczenie przed dziećmi oraz dźwiękowy i optyczny alarm w razie awarii.

Więcej o: