Tinos i Paros - nowe grzejniki dekoracyjne Purmo

Najnowsze grzejniki dekoracyjne marki Purmo - Tinos oraz Paros - charakteryzują czyste, proste linie nawiązujące do wciąż modnego minimalizmu w projektowaniu wnętrz.

Purmo Tinos i Paros to kwintesencja minimalizmu. Proste linie, nowoczesny design i jakość stanowią o wartości nowych modeli dekoracyjnych grzejników marki Purmo. Płaskie panele przednie grzejników kryją nowoczesną technologię grzewczą - są wydajne zachowując jednocześnie oszczędną formę.

W grzejnikach płyta czołowa i osłony boczne są wytwarzane jako jeden element pozbawiony wszelkich łączeń i spawów. Nadaje to bryle grzejnika spójność i łagodzi przejścia pomiędzy liniami. Powierzchnia zachowuje idealnie wyprofilowany kształt, niezależnie od kąta pod jakim obserwuje się grzejnik. Dlatego z powodzeniem można zamontować go jako element dekoracyjny nawet w najbardziej widocznym punkcie mieszkania.

Nowością jest również wyjątkowy "płaski" wygląd grzejników oraz specyficzny sposób ich montażu - bardzo blisko ściany . Dzięki temu przednie panele nowych grzejników dekoracyjnych Purmo po zamontowaniu są oddalone od powierzchni ściany zaledwie o 83 mm, stanowiąc zintegrowany z przestrzenią element dekoracyjny wnętrza.

Purmo Tinos i Paros mogą być montowane w każdym pomieszczeniu. Ich ciekawy, jednak prosty wygląd sprawia, że dobrze komponują się z wystrojem salonu, kuchni, przedpokoju, a nawet sypialni.

Grzejniki są dostępne w ponad 200 kolorach palety RAL. Dodatkowo można wybierać spośród 12 ekskluzywnych wykończeń metalicznych.

Purmo Tinos

Czyste, proste linie grzejnika Tinos stwarzają wrażenie estetyki i klasy. Płaski panel przedni zintegrowany z osłonami bocznymi kryje najnowsze osiągnięcia techniki grzewczej. Purmo Tinos stanowi wyraźny akcent w wyglądzie wnętrza, stroniąc jednocześnie od nadmiernej ornamentyki. Tinos ma proste krawędzie boczne, które podkreślają jego śmiały i nowoczesny design. Grzejnik jest dostępny w wersji z jednym (typ 11) lub dwoma (typ 21) panelami grzewczymi. W wersji jednopanelowej grzejnik ma głębokość jedynie 73 mm. Po zamontowaniu przedni panel grzejnika jest oddalony od ściany zaledwie o 83 mm. Cena od: 1416 PLN netto

Purmo Paros

Charakterystyczne, nowoczesne linie oraz subtelnie zaokrąglone krawędzie modelu Paros, sprawiają, że nada on styl każdemu wnętrzu - zarówno klasycznemu, jak i nowoczesnemu. Model Paros emanuje wyjątkową elegancją, dzięki stylowo zaokrąglonym narożnikom. Płyta czołowa oraz osłony boczne są wytwarzane jako jeden element i pozbawione łączeń. Zapewnia to perfekcyjny wygląd grzejnika. Paros jest dostępny w wersji z jednym (typ 11) lub dwoma (typ 21) panelami grzewczymi. W wersji jednopanelowej grzejnik ma głębokość jedynie 73 mm. Po zamontowaniu przedni panel grzejnika jest oddalony od ściany zaledwie o 83 mm. Cena od: 1416 PLN netto

Wszystkie grzejniki marki Purmo są objęte 10 letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne Purmo Tinos i Purmo Paros:

- Ceny: od 1416 do 3143 zł netto;

- Moce: od 653 do 2446 W

- Sposoby podłączenia: podłączenie dolne poprzez 2 przyłącza G 1"

- Wymiary standardowe: szerokość od 325 do 855 mm; wysokość 1800, 1950 lub 2100 mm

- Kolor: standardowo biały RAL 9016, inne kolory dostępne na zamówienie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.