Drzwi wejściowe stalowe firmy Wiśniowski

Drzwi do pomieszczeń gospodarczych lub garażu mogą być ciekawym akcentem kolorystycznym w wyglądzie naszego domu. Drzwi stalowe płaszczowe ECO firmy Wiśniowski są dostępne w niemal nieograniczonej palecie barw.

Drzwi stalowe płaszczowe ECO firmy Wiśniowski to dowód, że ekonomiczny charakter rozwiązań wcale nie oznacza ograniczenia funkcjonalności , czy obniżenia walorów związanych z designem. Dzięki możliwości indywidualnego wyboru koloru drzwi ECO mogą być swobodnie dopasowywane do wyglądu fasady, jak również pomieszczeń wewnątrz budynku. Starannie dobrana gama oklein oraz możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL, w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów sprawi, że wejścia do pomieszczeń gospodarczych będą cieszyć domowników eleganckim wyglądem przez długie lata.

Stalowe, stylowe, bezpieczne

Drzwi ECO są przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Skrzydła są wykonywane z blachy stalowej ocynkowanej, dodatkowo zabezpieczonej powłoką poliestrową, odporną na działanie warunków zewnętrznych i mechanicznych lub malowane proszkowo.

Standardowo w komplecie z ościeżnicami występują w kolorach szarym lub białym. Na indywidualne życzenie zamawiającego mogą być pomalowane na dowolny odcień z palety RAL . Drzwi dostępne są również w dwóch modnych wzorach oklein drewnopodobnych : złoty dąb i orzech - identycznych z tymi, które firma Wiśniowski stosuje przy produkcji okien i bram garażowych.

Drzwi ze skrzydłami o grubości 64 mm cechują się optymalną stabilnością i sztywnością, zaś solidne zawiasy gwarantują bezawaryjne użytkowanie. Standardowo jeden z zawiasów jest zaopatrzony w sprężynę domykającą, dzięki czemu zamykają się bezgłośnie.

W zależności od szerokości przejścia można wybrać odpowiednie rozwiązanie spośród wersji jednoskrzydłowych jak i dwuskrzydłowych, które osiągają maksymalne wymiary nawet 1250/2500 mm oraz 2500/2500 mm w przypadku dwóch skrzydeł. Oprócz drzwi z pełnymi skrzydłami, dostępne są również wykonania z przeszkleniami o wymiarach od 450/660 mm do 550/1000mm. Całość oferty uzupełniają eleganckie klamki w kolorze czarnym, białym lub ze stali nierdzewnej. Drzwi ECO przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku są dodatkowo wyposażone w próg i okapnik odprowadzający wodę deszczową.

Cena brutto: od 540 zł (drzwi o wymiarach 910 x 2050 mm)

Więcej o: