Drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych

Drzwi zamykane i otwierane z pomocą czytnika linii papilarnych to już nie odległa przyszłość, ale rzeczywistość.

Czytnik linii papilarnych to innowacyjny sposób zabezpieczania drzwi zewnętrznych w domach mieszkalnych. Urządzenie nie tylko ochroni przed wejściem niepowołanych osób, ale także przed dostaniem się dzieci do nieodpowiedniego pomieszczenia, np. warsztatu z narzędziami. Korzystanie z czytnika jest funkcjonalne oraz wygodne. Bez potrzeby używania klucza szybko dostaniemy się do domu lub mieszkania. Wystarczy tylko przyłożyć palec, aby urządzenie zeskanowało nasze linie papilarne. Dzięki temu nie musimy pamiętać o kluczach. Czytnik sprawdzi się w sytuacji, gdy je zgubiliśmy lub tymczasowo wynajmowaliśmy mieszkanie. Unikniemy dzięki temu kosztów związanych z wymianą zamków, a przede wszystkim możemy mieć pewność, że dostęp do naszego mienia mamy tylko my i upoważnione do niego osoby.

Indywidualny klucz w palcu

Czytnik linii papilarnych jest wbudowany w skrzydło drzwiowe. Wszystkie przewody są ukryte w ościeżnicy drzwi, dzięki czemu z zewnątrz widzimy jedynie estetyczną, stalową obudowę, która komponuje się z zamkiem oraz klamką. Ledowa dioda o delikatnej niebieskiej poświacie ułatwi szybkie i sprawne otwarcie drzwi po zmroku. Wewnątrz domu czytnik sygnalizuje stan drzwi odpowiednim światłem: zielonym dla otwartych oraz czerwonym dla zamkniętych. Z łatwością upewnimy się nawet z większej odległości, że drzwi zostały zamknięte lub z jakiegoś powodu są niedomknięte. W pamięci urządzenia można zapisać 200 kodów. Czytnik jest zintegrowany z funkcją automatycznego ryglowania. W ciągu kilku sekund drzwi są bezpiecznie oraz trwale zamknięte. Jednocześnie zintegrowana funkcja paniki pozwala z łatwością otworzyć drzwi od wewnątrz. Zamek w drzwiach zewnętrznych firmy Wiśniowski może być otwierany czytnikiem linii papilarnych, a także elektronicznym zamkiem szyfrowym bądź czytnikiem kart zbliżeniowych czy breloków.

Producent: Firma Wiśniowski

Cena:

- Drzwi MB70 drewnopodobne AW 107 - cena od 6530 zł + VAT - Zasuwnica siekierowa Fuhr sterowana elektronicznie - cena od 4430 zł/ kpl. + VAT - Czytnik linii papilarnych do zasuwnicy elektronicznej - cena od 3310 zł/kpl. + VAT - Samozamykacz Dorma ITS96 ukryty w skrzydle - cena od 560 zł/szt. + VAT

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.