Zmywarka z trzema koszami

Zmywanie naczyń jest jedną z najmniej lubianych prac domowych. Na szczęście z pomocą przychodzą nam zmywarki. Wbrew panującym opiniom, zmywanie w zmywarce jest korzystniejsze niż tradycyjne zmywanie ręczne ponieważ pozwala oszczędzić więcej wody i przede wszystkim czasu. Ponadto nowoczesne zmywarki są przyjazne środowisku i oszczędzają także energię elektryczną.

Oferta firmy Franke wzbogaciła się o kilka nowych modeli w pełni zintegrowanych zmywarek do zabudowy, w tym jeden wart szczególnej uwagi czyli FDW 614 DHE A+. Jest to urządzenie posiadające najwyższą klasę efektywności A+ w trzech kategoriach: zmywania, suszenia i zużycia energii.

Zmywarka została wyposażona w 9 praktycznych programów zmywania, przy jednoczesnym ograniczaniu zużycia wody i energii. W programie automatycznym dzięki specjalnemu czujnikowi urządzenie samo dostosowuje cykl zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń, co pozwala uniknąć niepotrzebnego zużycia wody i energii. Program Speed to specjalny cykl, krótszy o połowę od normalnego, przydatny w sytuacji, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu na zmywanie. Party natomiast to program, który z pewnością zainteresuje osoby lubiące przyjmować gości. Umożliwia on zmywanie w jednym cyklu dużej liczby szklanek i kieliszków już w 40 minut. Dla osób, które, wręcz przeciwnie, nie potrzebują często włączać zmywarki, opracowano program Połowa wsadu . Umieszczając naczynia tylko w jednym koszu i włączając przycisk połowy załadunku, ograniczamy zużycie energii i wody. Program zmywania z funkcją antybakteryjną gwarantuje bardzo dobre wyniki zmywania i zawsze perfekcyjnie czyste naczynia.

Jednak największą innowacją w zmywarce FDW 614 DHE A+ są trzy kosze na naczynia. Ten nowatorski system układania naczyń pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń zmywarki. Trzeci kosz nadaje się przede wszystkim do układania małych naczyń, sztućców, filiżanek i płaskich talerzyków. Górny kosz można montować na jednej z trzech wysokości, co pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki. W ten sposób w dolnych koszach pozostaje więcej miejsca na duże talerze i garnki.

Specyfikacja techniczna zmywarki FDW 614 DHE A+

- 9 programów: Płukanie zimną wodą - Delikatny 45°C - Delikatny szybki 45°C - BIO 55°C - BIO szybki 55°C - AUTO 60/70°C- AUTO Szybki 65°C - Super szybki 70°C - Super szybki 70°C

- sterowanie elektroniczne

- opóźnienie czasu startu (1-24 h)

- program zmywania z funkcją antybakteryjną

- funkcja "3 w 1"

- przycisk pół załadunku

- 5 temperatur zmywania (38°, 45°, 55°, 65°, 70°)

- komora zmywania ze stali szlachetnej

- zabezpieczenie przed niekontrolowanym wypływem wody AquaStop

- wskaźnik braku soli

- wskaźnik braku nabłyszczacza

- filtr ze stali szlachetnej

- kosz na sztućce

- kosze zmywarki w kolorze szarym

- 3 kosze

- możliwość podłączenie ciepłej/zimnej wody

Cena detaliczna 4299 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.