Nowe kabiny prysznicowe marki Koło

Kabiny prysznicowe Koło First mają klasyczny kształt łączący elegancję z praktycznymi rozwiązaniami. Obszerne wnętrze sprawia, że kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością.

Seria nowych kabin prysznicowych Koło First zawdzięcza swoją linię odpowiednio dobranym profilom i taflom szklanym, które w kabinie półokrągłej wykonano ze szkła giętego. Szkło (przezroczyste lub "satyna") o grubości 4 mm daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do całości. Aluminiowe profile w kolorze srebrny połysk podkreślają smukłą bryłę kabiny o wysokości190 cm.

Niezależnie od atrakcyjnej formy, kabina ma szereg ważnych i praktycznych detali, które doceni każdy użytkownik. Drzwi, dzięki zastosowaniu zawieszek górnych i dolnych z łożyskowanymi kółkami, przesuwają się płynnie i łatwo. Możliwość szybkiego wypinania dolnych kółek i odchylania drzwi ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Szczelność zapewniają magnetyczne uszczelki drzwi oraz specjalnie wyprofilowane uszczelki między ścianką stałą i elementem ruchomym. Po kąpieli, podłoga w łazience zawsze pozostanie sucha.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym montaż kabiny jest szybki i prosty. Wysuwane profile przyścienne umożliwiają zniwelowanie ewentualnego odchylenia ścian od pionu oraz dokładne ustawienie na brodziku.

Kabiny First, kwadratowe i półokrągłe, mogą być kompletowane ze wszystkimi brodzikami marki Koło. Jednak razem z kabiną, najlepiej wygląda specjalnie zaprojektowany brodzik o tej samej nazwie. Brodzik First ze zintegrowaną obudową ma już zamontowane nogi - to również przyspiesza instalowanie kompletnej kabiny w łazience.

W ofercie Sanitec KOŁO jest 8 różnych kabin First. Kabiny półokrągłe i kwadratowe o wymiarach 80 x 80, 90 x 90 cm i wysokości 190 cm z wypełnieniem ścianek szkłem hartowanym transparentnym lub satyna (matowe).

Kabina ma 2 letnią gwarancję i jest objęta programem 10 letniej dostępności części zamiennych.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.