Jedyna na rynku kuchnia wolno stojąca z białego szkła

Najnowsza propozycja marki Mastercook to kuchnia wolno stojąca z białą, szklaną płytą gazową, nawiązująca do aktualnych wnętrzarskich trendów. Model KGE 3495 B FUT jest oszczędny i łatwy do utrzymania w czystości.

Biel, to w ostatnim sezonie wnętrzarskim jeden z najbardziej pożądanych kolorów w aranżacji kuchennego wystroju. Jest stylowa, elegancka i zarazem neutralna, przez co doskonale komponuje się z innymi barwami. Reprezentacyjna kuchnia KGE 3495 B FUT marki Mastercook z nowoczesnej linii Future , to jedyny dostępny obecnie na rynku model kuchni wolno stojącej ze szklaną płytą gazową, w całości utrzymany w białej stylistyce. Obudowę o śnieżnej barwie połączono z białą płytą ze szkła hartowanego, którą cechuje znacznie duża łatwość czyszczenia.

Kuchnia gazowo-elektryczna KGE 3495 B FUT łączy tradycyjne podejście do gotowania z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie ergonomii. Wydajne palniki zapewniają szybkie i energooszczędne gotowanie, przy wykorzystaniu stosunkowo taniego źródła zasilania, jakim jest gaz. Ze względu na swoją multifunkcyjność oraz korzystną cenę, model ten stanowi alternatywę dla zestawu piekarnika i płyty do zabudowy. Z kuchnią KGE 3495 B FUT dzięki jej korzystnym wymiarom, czyli szerokości 50 cm , zyskuje się znacznie większą swobodę aranżacji kuchennej przestrzeni.

Szkło hartowane firmy Schott , z którego wykonano płytę gazową, jest wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia. Natomiast pokrywająca wnętrze piekarnika, specjalna powłoka Top Slide jest bardziej odporna na zabrudzenia niż tradycyjna emalia. Piekarnik wyposażony został w 9 różnych funkcji , w tym szybkie nagrzewanie piekarnika - Booster, a także drabinki ułatwiające wysuwanie wkładów. Pełen komfort obsługi zapewnia programator elektroniczny sterowany dotykowo, który również bardzo łatwo zachować w czystości.

Więcej o: