Drzwi wejściowe Mars

Dobre drzwi wejściowe do mieszkania to podstawa bezpieczeństwa. Nowość w ofercie produktowej Stolbud Włoszczowa - drzwi Mars są bezpieczne, dźwiękoszczelne i eleganckie.

Firma Stolbud Włoszczowa prezentuje nową kolekcję wejściowych drzwi wewnętrznych. Dzięki połączeniu funkcji antywłamaniowości oraz izolacyjności akustycznej, drzwi Mars sprawdzą się, jako drzwi wejściowe z klatki schodowej do mieszkania, ale również w pomieszczeniach hotelowych czy urzędach.

Stabilna konstrukcji drzwi

Drzwi oparte są na konstrukcji z drewna dębowego. Skrzydło o grubości 57 mm wykończone jest wysokiej jakości płytą HDF. Wewnętrzne warstwy skrzydła tworzy wielowarstwowy wkład wewnętrzny, dzięki któremu konstrukcja drzwi jest stabilna i trwała. Elementy ościeżnicy w drzwiach skonstruowane są również z drewna dębowego i oklejone wysokiej jakości płytą HDF o grubości 3 mm, która podwyższa parametry wytrzymałościowe futryny.

Bezpieczne drzwi wejściowe

Drzwi charakteryzują się zwiększoną odpornością na włamanie (klasa 3). Dodatkowo wyposażone są w zamek wielopunktowy (klasa 4) oraz listwę antywyważeniową z pięcioma bolcami przeciwwyważeniowymi. Taki system zabezpieczeń pozwala domownikom czuć się bezpiecznie w mieszkaniu i chroni przed wizytą niepożądanych gości.

Cisze drzwi wejściowe

Kolekcja Mars charakteryzuje się także wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej - Rw= 42 dB (popularne drzwi mają na ogół izolacyjność akustyczną na poziomie 30 dB). Tak wysoki współczynnik izolacyjności sprawia, że drzwi tłumią hałasy dochodzące z zewnątrz, zapewniając domownikom komfortową ciszę i spokój.

Eleganckie drzwi wejściowe

Modele z kolekcji Mars to drzwi pełne, bez przeszkleń. Mają prostą fakturę, oszczędną i estetyczną formę, co sprawia, ze wyglądają elegancko i stylowo. Zadowolą klientów ceniących prostotę oraz bezpieczny i spokojny wypoczynek.

Więcej o: