Parawan nawannowy - wanna z prysznicem w jednym

Aquaform, producent wyposażenia łazienek, wprowadza na rynek parawan nawannowy Modern. Wykonany z bezpiecznego szkła i składany w harmonijkę łączy w sobie funkcjonalność otwartej wanny lub zamkniętego prysznica. Parawan nawannowy pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience, koszty montażu oddzielnej wanny i prysznica oraz doskonale chroni podłogę przed zalaniem podczas kąpieli dzieci.

Od dawna istnieje problem, czy lepiej instalować wannę, czy prysznic w łazience. Funkcjonuje obiegowa opinia, że kobiety preferują wannę, a mężczyźni prysznic. Oczywiście przy dostatecznej ilości miejsca w łazience, można zastosować oba rozwiązania. Można też wybrać trzecie "2w1" - prysznic z parawanem nawannowym.

W ofercie firmy Aquaform znajdują się 3 modele parawanów nawannowych Modern: Modern 1, Modern 2, Modern 3. Wszystkie modele wykonane są z bezpiecznego szkła. Wyposażone są w uszczelki elastomerowe , które nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na zanieczyszczenia. Wszystkie posiadają również tzw. Profil U, co usprawnia montaż i pozwala na zamontowanie parawanu nawet przy nierównej ścianie. Parawan dwuczęściowy Modern 2 oraz parawan trzyczęściowy Modern 3 posiadają możliwość obracania elementów oraz składania harmonijkowego na ścianę. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca w łazience i są wygodne w użyciu.

Kolekcja Modern dostępna jest w trzech różnych kolorach aluminiowych profili-chrom, biały, chrom mat. Szkło parawanu może być przejrzyste lub matowe. Zastosowanie matowego szkła "satinato" pozawala całkowicie "schować się" za ścianą jak w kabinie prysznicowej.

Cała kolekcja Modern skierowana jest do osób, zmagających się z trudnym wyborem między wanną, a prysznicem, ceniących sobie solidne materiały i nowoczesny design. Parawan nawannowy to także idealne rozwiązanie dla osób, które mają dzieci. Uchroni naszą łazienkę przed zachlapywaniem podłogi lub wyrzucaniem zabawek.

Wymiary oraz zakres cen w zależności od kolorystyki:

- Parawan Modern 1 - Cena: 570 zł brutto

- Parawan Moden 2 - Cena: 780 zł brutto

- Parawan Modern 3 - Cena: 850 zł brutto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.