Nowoczesne płyty gazowe

Pomimo silnej konkurencji nowszych rozwiązań, takich jak płyty ceramiczne i indukcyjne, płyta gazowa ma swoich wiernych fanów, którzy nie wyobrażają sobie gotowania inaczej niż na gazowym płomieniu.

Z myślą o zwolennikach gotowania na gazie, producenci urządzeń AGD stale pracują nad tym, aby płyty gazowe znajdujące się w ich ofercie były oszczędne i bezpieczne w użyciu, ale także piękne i zgodne z najnowszymi trendami we wzornictwie.

Duża różnorodność płyt gazowych znajdujących się w ofercie Franke pozwala na dobranie modelu najlepiej odpowiadającego na potrzeby użytkownika i dowolnie aranżować przestrzeń w kuchni. Płyty dostępne są w kilku rozmiarach i, w zależności od rozmiaru, wyposażone w jeden, dwa, cztery lub pięć palników w ułożeniu tradycyjnym lub szeregowym.

Płyty gazowe Franke pod względem wzornictwa idealnie komponują się z innymi elementami wyposażenia kuchni proponowanymi przez producenta, tworząc harmonijne i spójne systemy kuchenne. Stal szlachetna, szkło hartowane, powierzchnie emaliowane w różnych kolorach to podstawowe wykończenia płyt gazowych Franke, dzięki którym urządzenie nie tylko wpisze się w styl kuchni, ale także starannie go podkreśli.

Linie Neptune i Multi Cooking to modele dla miłośników stali szlachetnej, pasujące praktycznie do każdej kuchni . Czarne i białe szklane powierzchnie płyt z serii Crystal podkreślą urodę i charakter monochromatycznych wnętrz. Stanowią także ciekawą propozycję dla miłośników minimalizmu. Płyty Country natomiast pasować będą do wnętrz stylizowanych na retro, rustykalnych oraz kuchni w stylu angielskim.

Ceny płyt gazowych:

- Crystal od 2000 do 3500 zł;

- Neptune od 1700 do 3500 z;

- Multi Cooking od 1200 do 2000 zł;

- Country od 1499 do 1999 zł.

Więcej o: