Hansaronda - nowa wersja baterii umywalkowych Hansa

Asortyment Hansa nie byłby kompletny bez ulubionej serii Hansaronda. Jest ona stałym elementem w niemieckich łazienkach od ponad 14 lat. Ta elegancka, klasyczna linia ukazuje się ponownie w odnowionej formie: bardziej opływowej i prostoliniowej oraz nowoczesnej.

Hansaronda odznacza się bardzo dobrą jakością i sprawdzoną technologią. Inteligentna armatura zużywa tylko 6 litrów wody na minutę, co świadczy o jej podążaniu za ekologicznym trendem "green".

Atrakcyjne zaokrąglenia

Nowa bateria Hansaronda jest cieńsza od poprzedniej wersji, przez co wygląda lekko i elegancko. Łagodne przejścia od zaokrąglonych do prostych powierzchni, czynią armaturę nowoczesną i sprawiają, że harmonijnie łączy się ona z wyposażeniem łazienki. Uchwyt baterii jest nie tylko ergonomiczny, ale także posiada atrakcyjny, opływowy kształt.

Wiele wariantów - wiele możliwości

Segment Hansa i Living składa się z serii armatur o charakterystycznych, ponadczasowo pięknych kształtach oraz o różnorodnym asortymencie. Hansaronda idealnie się wkomponowuje w tą kategorię. Jej różnorodność asortymentowa daje projektantom i inwestorom dużą swobodę wyboru: obok klasycznej baterii umywalkowej w ofercie jest także bateria na podwyższeniu, bateria ścienna jak i bateria z wyciąganą wylewką.

W skład serii serii wchodzi także bateria wannowa stojąca na podłodze, którą można zamontować w dowolnym miejscu. Również modele na- i podtynkowe do wanny lub natrysku dodatkowo uzupełniają tą serię.

Kluczem do stworzenia perfekcyjnej, zorientowanej na architekturę łazienki, której przestrzeń jest rozpatrywana całościowo, jest wybór systemu podtynkowego Hansamatrix , który wprowadza do wnętrza symetryczny, uporządkowany ład w rozmieszczeniu poszczególnych elementów.

"Green Responsibility" i najwyższa jakość to podstawa

Nowa bateria zużywa tylko 6 litrów wody na minutę - tak jak pozostałe serie w segmencie Hansa i Living. Osiąga to dzięki specjalnemu perlatorowi, który ogranicza ilość wypływającej wody nie wpływając na jej objętość i komfort. Daje to do 50% oszczędności wody w porównaniu do zwykłego perlatora.

Armatura Hansa jest szczególnie trwała, dzięki wykorzystywanym w produkcji najlepszym materiałom jak np. wysokowartościowy stop mosiądzu MS 63. W porównaniu do zwykłych stopów mosiądzu, jest on szczególnie odporny na korozję i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dodatkowo wnętrze baterii wykonane jest z materiału barierowego "Water Safe", który zachowuje jakość wody pitnej.

Więcej o: