Suszarka SKFD-138 w duecie z pralkami marki Mastercook

Świeżo wysuszone pranie przyjemnie pachnie czystością i jest przytulnie miękkie w dotyku. I nie trzeba wcale być posiadaczem dużego ogrodu czy domowej pralni, by w komfortowych warunkach cieszyć się tym uczuciem. Nową suszarkę SKFD-138 można bez problemu umieścić w garderobie, wpasować w zabudowę słupkową bądź zamontować w jednej linii z nowoczesną pralką marki Mastercook.

Nowa kondensacyjna suszarka marki Mastercook nie wymaga podłączenia do źródła wody czy wentylacji , dzięki czemu może stać w dowolnie przez nas wybranym miejscu, również bezpośrednio na pralce. Do tego automatycznie dobiera zużycie energii do stopnia wilgotności i wielkości załadunku, pozwalając na systematyczne oszczędności. SKFD-138 posiada 2 programy do odświeżania tkanin oraz 9 programów suszenia, w tym m.in. przeznaczony specjalnie do koszul. Wyjątkowo duża pojemność 120 l i dodatkowa funkcja łatwego prasowania sprawiają, że jej użytkowanie znacznie podnosi komfort codziennych domowych prac, pozwalając cieszyć się świeżością ubrań i pościeli.

Suszarka SKFD-138 została wyposażona w nowoczesny ekran LCD , czytelnie informujący o realizowanym w danym momencie programie. Panel sterowania dotykowego nawiązuje do estetyki najnowszych modeli pralek marki Mastercook z ekonomicznym systemem Ecotermic , który zapewnia automatyczny dobór optymalnych parametrów prania. Modele PFD-1439ET oraz PFD-1437ET stworzą z nią idealny duet, uzupełniając się pod względem stylistyki i przeznaczenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.