Piła ręczna Dremel DSM20 - dla majsterkowiczów

Nowa piła Dremel DSM20 jest narzędziem przyjaznym użytkownikom, którzy w krótkim czasie i bez pomocy specjalisty chcieliby wykonać w swoim domu podstawowe prace naprawcze i remontowe. W ramach zestawu oferowane są akcesoria i przystawki niezbędne do wykonania podstawowych prac.

Piła ręczna Dremel DSM20 sprawdzi się podczas remontu domu, montażu szaf, cięcia płyt kartonowo-gipsowych i drewna, jak również w trakcie wszelkich prac typowo renowacyjnych i konserwacyjnych. Pozwoli ona przyspieszyć prace związane z instalacją podłóg, glazury i armatury w kuchni i łazience, a nawet przy montażu nowych schodów.

Piła posiada silnik o mocy 710 W i pozwala na cięcie na głębokość nawet 20 mm w większości materiałów wykorzystywanych podczas realizacji domowych napraw, czy też kreatywnych projektów dekoracyjnych. Narzędzie nie wymaga dodatkowej osłony osprzętu, która zgodnie z normami EN jest konieczna w przypadku wszelkich innych produktów tego typu (współpracujących z tarczami zębatymi). Precyzyjna regulacja głębokości cięcia pozwala ją dostosować do potrzeb wykonywanej pracy. Dodatkowy atut to prosta i szybka wymiana akcesoriów.

Akcesoria i dodatki:

Piła ręczna DSM20 Dremel dostępna jest wraz z linią akcesoriów i dodatków, które zwiększają jej funkcjonalność. W skład zestawu wchodzą:

- uniwersalna tarcza węglikowa DSM500 służąca do cięcia miękkiego i twardego drewna, sklejki, kompozytów, podłóg laminowanych, płyt gipsowo-kartonowych i PCV

- wzmocniona tarcza do metalu i plastiku DSM510 do cięcia płyt pilśniowych, miedzi, akrylu, winylu i wielu innych materiałów

- wzmocniona tarcza DSM520 do cięcia betonu i kamienia

- tarcza diamentowa DSM540 służąca do cięcia płytek podłogowych, płytek ceramicznych, marmuru, betonu, cegły, porcelany

- uniwersalna tarcza węglikowa DSM600 do cięć płaskich, jest przeznaczona do wykonywania cięć prostych i wgłębnych w drewnie i innych miękkich materiałach. Specjalny kształt tarczy pozwala na cięcie tuż przy powierzchni.

Przy realizacji precyzyjnych projektów warto skorzystać z dodatkowych przystawek :

- prowadnicy krawędziowej do cięcia materiałów szerszych niż 17 cm,

- przystawki do cięcia pod skosem DSM840 do przecinania w linii prostej lub po przekątnej pod kątem 45°,

- przystawki do precyzyjnego cięcia 2 x 4 pozwala na podwojenie głębokości cięcia bloczków drewnianych 2 x 4.

Zestaw DSM20

W skład zestawu wchodzą: piła ręczna Dremel DSM20, 1 tarcza DSM500, 3 tarcze DSM510, adapter do podłączenia odkurzacza, prowadnica krawędziowa, przystawka do precyzyjnego cięcia 2 x 4 oraz płyta DVD z przykładowymi projektami. Cały zestaw jest zapakowany w praktyczną skrzynkę.

Zestaw DSM20 dostępny w Polsce od marca 2012 r.