Oświetlenie wnętrz diodami Loox

Loox jest marką diodowych systemów oświetleniowych firmy Häfele. Dzięki innowacyjnemu zasilaczowi i zastosowaniu funkcjonalnej techniki Plug'n'Play doskonale nadaje się do zastosowania w meblach seryjnych.

System Loox jest oparty na przejrzystej zasadzie modułowości. Bez względu na to, czy projektowanie rozpoczyna się od oprawy czy też zasilacza, w każdym rozwiązaniu z zakresu techniki diodowej Häfele dostępny jest zasilacz i duża liczba opraw, przełączników oraz przewodów pierwotnych. Dzięki standardowemu złączu wtykowemu oprawy Loox można w każdej chwili bez problemu zmienić na inne. Ułatwia to dopasowanie opraw do cyklu życia serii mebli. Oprawy dobiera się zgodnie z aktualnymi trendami - zasilacz pozostaje taki sam.

Technika diodowa Loox obejmuje systemy o różnej mocy: 12 V, 24 V oraz punktowe w systemie 350 mA. Doboru systemu dokonuje się na podstawie zasilacza i oprawy. Wybór systemu jest decydującą kwestią, ponieważ wybrany zasilacz może współpracować wyłącznie z oprawami tego samego systemu. W każdym wariancie technicznym system Loox posiada własny i jednoznaczny system wtyków do opraw, zasilacza i przełączników.

Światło zastosowane w meblach podkreśla klimat, atmosferę i jakość życia w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Za pomocą innowacyjnych opraw Loox można stworzyć i udoskonalić wnętrze, a także ułatwić orientację, bezpieczeństwo i komfort.

System modułowy Loox posiada liczne międzynarodowe certyfikaty pozwalające na stosowanie go na całym świecie.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: