Przycisk spłukujący Visign for Style 12 ze stali nierdzewnej

Atrakcyjne, dyskretne wzornictwo przycisków spłukujących Visign for Style 12 odpowiada panującym obecnie trendom. Każdy z modeli można w elegancki sposób zintegrować ze ścianą. Do niedawna dostępne były wyłącznie wersje wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Teraz firma Viega oferuje przyciski z wytrzymałej i estetycznej stali nierdzewnej.

Nowy, elegancki przycisk spłukujący o powierzchni ze szczotkowanej stali nierdzewnej wyróżnia minimalistyczny design, typowy dla całej serii Visign for Style . Nowatorskie wzornictwo przycisków może stanowić wdzięczne uzupełnienie pozostałych elementów wyposażenia łazienki, takich jak włączniki elektryczne i inne nowoczesne akcesoria. Ich skromny i zarazem elegancki wygląd bazuje na prostym kształcie i bardzo płaskiej konstrukcji.

Solidny wygląd tego modelu idzie w parze z poszerzonym spektrum jego zastosowań. Przyciski ze stali nierdzewnej mogą być instalowane zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki wytrzymałej powierzchni sprawdzą się w obiektach o średnich i trudnych warunkach eksploatacji.

Visign for Style 12 są proste i szybkie w montażu dzięki mechanizmowi opartemu na cięgnach Bowdena (zamiast tradycyjnego mechanizmu z popychaczami) - nie ma konieczności czasochłonnego ustawiania sworzni uruchamiających

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: