Instruktor Silka i Ytong przeszkoli fachowców na twoim placu budowy

Xella Polska wprowadza na rynek nową usługę - szkolenie na budowie, przeznaczone dla inwestorów i ekip budowlanych rozpoczynających budowę domu z materiałów Silka i Ytong. Celem tej propozycji jest propagowanie profesjonalnego wykonawstwa, z uwzględnieniem aspektu energooszczędności.

Fachowe wykonawstwo odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie budowlanym. Prawidłowe wymurowanie bloczków zapewnia ich najwyższe właściwości i co za tym idzie wpływa na parametry całego budynku. Jednocześnie, wyniki badania "Silka Ytong Murarz Idealny" wskazują, że precyzja wykonania jest najważniejsza dla inwestora indywidualnego na etapie realizacji budowy. Murowanie ścian to zadanie, które rzutuje na właściwości i koszty utrzymania całego budynku przez wiele lat. Od poprawności jego wykonania zależą parametry wzniesionych ścian i komfort przyszłego mieszkania. Rozwiązaniem gwarantującym poprawność wykonawstwa jest zamówienie profesjonalnego szkolenia, które przeprowadzi doświadczony fachowiec.

Szkolenie na budowie - jak to działa

Szkolenie będzie realizowane na docelowej budowie, w ciągu trzydziestu dni od daty złożenia zamówienia. Warunkami koniecznymi jest tzw. "stan zero" budowy wraz z wykonaną izolacją poziomą pod ściany nadziemia oraz zaopatrzenie placu budowy w wodę i energię elektryczną. Zadaniem inwestora lub wykonawcy jest także dostarczenie na miejsce materiałów ściennych i zapraw murarskich z oferty Silka Ytong. Szkolenie prowadzą fachowcy dysponujący zarówno wiedzą teoretyczną na temat produktów Silka i Ytong, jak i praktycznym doświadczeniem budowlanym. W trakcie dwugodzinnego szkolenia uczestnicy będą mieli okazję uzyskać szczegółowe informacje o kolejnych etapach murowania domu. Otrzymają porady i wskazówki niezbędne do optymalnego wykorzystania właściwości produktów wchodzących w skład Systemu 20 cm Plus i poprawnego ich wykorzystania. Będą mogli również przećwiczyć swoje umiejętności. Na szkoleniu znajdzie się też czas na zadawanie pytań i rozstrzygnięcie bieżących kwestii budowlanych. W trakcie szkolenie będzie także możliwość zakupienia kompletu systemowych narzędzi Silka lub Ytong, które ułatwią prowadzenie prac wykonawczych i co najważniejsze, umożliwią poprawne murowanie.

Zobacz wideo

Ile kosztuje szkolenie?

Szkolenia dostępne są w dwóch opcjach, w zależności od rodzaju murowanej ściany: murowanie ścian jednowarstwowych w technologii Ytong albo murowanie ścian wielowarstwowych z ociepleniem w technologiach Silka i Ytong. Szkolenia dostępne są w całej Polsce; można je zamówić m.in. na stronie www.sklep.xella.pl. Koszt usługi to 200 zł + VAT.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.