Nowy katalog "Najpiękniejsze Projekty Domów Archipelag" w sprzedaży

Wraz z pierwszym podmuchem wiosny, Pracownia Projektowa Archipelag budzi do życia zaspane plany, prezentując nowe wydanie katalogu z najpiękniejszymi projektami domów.

Wśród ponad 300 propozycji projektowych, na szczególną uwagę zasługują kolekcje: Kolekcja Bianco - zaprojektowana dla koneserów elegancji, Kolekcja LIV - stworzona z myślą o miłośnikach wnętrz pełnych naturalnego światła oraz Kolekcja EX - która spełni oczekiwania wielbicieli nowoczesnego designu.

W najnowszym katalogu inwestorzy znajdą również wiele nowości oraz wachlarz, charakterystycznych dla Pracowni Projektowej Archipelag projektów "z falą", a oprócz tego popularne domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym, w stylu tradycyjnym i nowoczesnym.

Prezentacje projektów uzupełniają artykuły, które pomogą odpowiedzieć na pytania, m.in. jak dopasować projekt do potrzeb rodziny, gdzie dokonać adaptacji projektu oraz jak solidnie przygotować się do procesu budowy. W katalogu nie zabrakło również miejsca na rozrywkę - polecamy krzyżówkę w budowlanym klimacie!

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.