Grzejniki drabinkowe w poziomie

Grzejnik drabinkowy Stick Level stwarza nowe możliwości w aranżacji łazienki, zachowując przy tym wysoką wydajność grzewczą. Dlatego przy wymianie grzejników bądź planowaniu swojej wymarzonej łazienki warto wziąć pod uwagę propozycję, która przeciwstawia się utartym, łazienkowym schematom.

Przyzwyczajamy się do tego, co znane, a grzejniki często traktujemy jako "stały element wyposażenia mieszkania". A gdyby zmienić podejście i spojrzeć na problem ogrzewania z innej perspektywy? Grzejnik poprzeczny Stick Level marki Instal-Projekt pozwala na zmianę myślenia o aranżacji łazienki.

Grzejnik montowany poziomo to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy lubią sami decydować o aranżacji swoich wnętrz. Model poprzeczny Stick Level oferowany jest w trzech długościach: 140, 160 i 180 cm i niezmiennej wysokości 55 cm. Jego poziome kształtowniki o kwadratowym przekroju idealnie podkreślą wszystkie linie w łazience, wyeksponują wannę oraz wpiszą się w siatkę prostokątnych i kwadratowych kafelków.

To nie wszystkie zalety takiego rozwiązania. Decydując się na poziomy grzejnik zyskujemy dodatkową, bardzo praktyczną i wygodną przestrzeń do suszenia. Zamiast wąskiej drabinki, mamy do swojej dyspozycji aż 140 cm poziomej powierzchni - wygodne miejsce do suszenia chociażby mokrych ręczników po kąpieli. Grzejnik ten wpasowuje się w przestrzeń nad wanną. To miejsce szczególnie narażone na działanie wilgoci, dlatego podczas produkcji stosuje się dodatkową galwaniczną powłokę cynkową, która podnosi jego wytrzymałość na oddziaływanie pary wodnej. Dzięki temu możemy być pewni jego trwałości i cieszyć się ciekawym designem przez długie lata.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: