Kocioł kondensacyjny - z komfortem ciepłej wody

Junkers wprowadził do swojej oferty nowe kondensacyjne kotły wiszące Cerapur Acu Smart z wbudowanym zasobnikiem o pojemności 48 litrów i automatyką pogodową.

Cerapur Acu Smart firmy Junkers to wiszący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy 24 kW do celów grzewczych oraz 30 kW na potrzeby przygotowania ciepłej wody. Taka moc urządzenia w połączeniu z zasobnikiem o pojemności 48 l pozwala mu osiągnąć wydajność 690 l ciepłej wody na godzinę, bez potrzeby ustawiania pod kotłem dodatkowego zasobnika, zajmującego powierzchnię podłogi. W kotle zamontowano najnowszą wersję panelu sterowania z automatyką pogodową, która umożliwia współpracę z kolektorami słonecznymi. Całe urządzenie ma wielkość typowej szafki kuchennej - szer. 60 cm, wys. 88 cm i gł. 48 cm; dostarczane jest z płytą ułatwiającą montaż.

Kotły Cerapur Acu Smart standardowo mają bogate wyposażenie fabryczne, m.in. odpowietrznik automatyczny, turbinkę zliczająca ilość wody, czujnik temperatury wody na powrocie podgrzewacza, regulator przepływowy c.w.u., pompę c.o., zawór trójdrogowy, dwa naczynia wzbiorcze (c.o. i c.w.u.), zawór bezpieczeństwa, płytę podłączeniową z zaworami oraz adapter powietrzno-spalinowy z króćcami pomiarowymi.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: