Stelaż do umywalki Monolith - montaż bez kucia ścian

Do rodziny modułów Monolith firmy Geberit - sanitarnych stelaży natynkowych, dołącza moduł do umywalki. Stelaże umożliwiają montaż toalety, bidetu i umywalki bez kucia ścian, bez uzupełniania glazury. Wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, eleganckim doborem materiałów wykończeniowych i dbałością wykonania.

Pojedynczy moduł Monolith do wc nie był jeszcze wystarczająco efektowny w łazience, w której musiał znaleźć się również bidet i umywalka. Dlatego firma Geberit postanowiła rozszerzyć ofertę modułów Monolith. Od kwietnia tego roku można zamawiać moduły Monolith do bidetu, a od lipca bardzo pomysłowe i porządkujące życie w łazience moduły Monolith do umywalki . Cała nowa seria ma wysokość 114 cm.

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom technicznym moduły można łatwo podłączyć do istniejącej instalacji bez rujnujących przeróbek. Bez kucia, bez uzupełniania glazury, bez gruzu. Instalacja wykonywana jest w jednym cyklu przez jedną osobę. Łazienka może być gotowa po zaledwie kilku godzinach. Na stelażu można montować wiele z dostępnych na rynku umywalek.

Nowoczesne wzornictwo

Nowoczesny wygląd modułu Monolith skłania do zastosowania go w designerskich rozwiązaniach. Produkt jest wykonany w kilku wykończeniach kolorystycznych szkła: białym, czarnym, ment i umbra.

Moduł Monolith do umywalki będzie oferowany w kilku wersjach montażowych. Może być wyposażony w wysuwane szafki obustronne lub jednostronne (prawe lub lewe), otwierane poprzez delikatne dotknięcie aluminiowej ramy. Dzięki takiemu wyposażeniu, zakup szafek i półek na łazienkowe bibeloty nie jest już konieczny. Wszystkie kosmetyki schowamy do wysuwanych szafek, a wierzch modułu możemy wykorzystać jako podręczną półkę.

Moduł można wyposażyć również w podwójny wieszak na ręczniki. Występuje on w wersji do montażu i w wersji już zamontowanej, po lewej lub prawej stronie umywalki. Jest dostępny w dwóch rozmiarach - długość 31 i 41 cm.

W asortymencie znajdują się moduły dostosowane do baterii umywalkowych ściennych i stojących. Przed zakupem należy sprawdzić możliwość zamontowania baterii wybranego producenta na module Monolith.

Najważniejsze dane o umywalkowym module Monolith:

- wymiary (szer./wys./głęb.): 73/114/11 cm

- waga całkowita z półkami: 45 kg

- materiały: płyta czołowa ze szkła bezodpryskowego w kolorach - czarny, biały, mint lub umbra, osłony boczne ze szczotkowanego aluminium, samonośna rama stalowa z elementami mocującymi

- zintegrowany syfon

- wyposażenie dodatkowe: podwójny wieszak na ręczniki o dł. 31 lub 41 cm, wysuwane półki po prawej lub lewej stronie

- termin wprowadzenia do sprzedaży: 01.07.2012

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.