Wentylatory domowe, inne niż wszystkie

Tradycyjne wentylatory elektryczne działają w oparciu o mechanizm wiatraka, którego łopatki dosłownie przecinają powietrze. To sprawia, że emitowany strumień powietrza jest nierównomierny i daje efekt odczuwalnych, nieprzyjemnych podmuchów.

Wentylatory Dyson Air Multiplier nie mają łopatek będących częścią wiatraków. Zamiast nich wykorzystują technologię Air Multiplier, która piętnastokrotnie zwiększa cyrkulację powietrza, wytwarzając w każdej sekundzie 405 litrów chłodnego powietrza.

Wentylatory są zasilane wydajnym bezszczotkowym silnikiem, a pokrętło regulujące umożliwia dostosowanie mocy wentylatora do bieżących potrzeb. Natomiast w tradycyjnych wentylatorów możliwe są jedynie dwa lub trzy poziomy ustawień.

Brak wirujących łopatek oznacza, że wentylator nie potrzebuje obudowy. Jego konstrukcja jest bezpieczna i łatwa w czyszczeniu.

Kąt nachylenia wentylatorów Dyson można zmieniać za pomocą lekkiego dotknięcia podstawy obudowy. To duże ułatwienie w stosunku do ustawiania ciężkich urządzeń elektrycznych.

Cena: 1799 - 2149 zł - w zależności od modelu.

Więcej o: