Bateria umywalkowa z kompozytu

Firma Oras, wprowadza pierwszą na świecie baterię wykonaną w całości z kompozytu - technologicznie zaawansowanego materiału stosowanego przez NASA, przemysł lotniczy, czy w medycynie.

Bateria bezdotykowa z linii Oras Vienda , wyznacza absolutnie nową erę na rynku armatury, nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Do tej pory nikt nie robił armatury wykonanej w całości z kompozytu . A jest to materiał przyszłości. Już dziś doceniły go m.in. NASA czy armia. Przetestowany i stosowany jest na potrzeby Formuły 1, w przemyśle lotniczym, medycynie czy branży motoryzacyjnej. Dlaczego zastępuje klasyczne materiały stosowane od lat? Bo jest wytrzymały jak metal, ale dużo bezpieczniejszy, lekki i daje absolutną precyzję wykonania.

Nowa bateria bezdotykowa Vienda poszerzy "rodzinę" inteligentnych, elektronicznych produktów do domu sygnowanych marką Oras.

Nowoczesny materiał zastosowany w baterii, oraz zaawansowana produkcja spowodowały, że najnowsza bateria bezdotykowa będzie w sprzedaży w cenie już 799 zł , czyli porównywalnej, z dobrej jakości klasycznymi, bateriami jednouchwytowymi dostępnymi na rynku.

Bezdotykowa bateria Vienda klasyfikuje się jako jedna z najbardziej ekologicznych armatur umywalkowych w sprzedaży. Będzie miała przepływ na poziomie 5 l / min . To o połowę mniej, niż w klasycznym kranie z jednym uchwytem. Dzięki temu użytkownicy w zasadzie nie muszą robić nic, by oszczędzać wodę. Bateria sama wyłączy strumień w czasie, gdy myjemy zęby czy się golimy.

Prosty, skandynawski design sprawia, że bateria pasuje do większości wnętrz: tych bardziej klasycznych, czy nowoczesnych. Projektanci nie zapomnieli też o stronie użytkowej. Bateria jest wyprofilowana tak, że strumień wody wylewa się z kranu z 30% nachyleniem. Daje to komfort mycia, nawet wówczas, gdy zamontujemy baterię na umywalce o szerokich bokach. Strumień wody płynie tak, że bez problemu możemy myć w nim dłonie, nie zawadzając o ścianki umywalki.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: