Składane drzwi do szafy i garderoby

Komandor Etiuda to system składania w harmonijkę drzwi do szafy i garderoby, który wspomaga funkcjonalne użytkowanie mebli, zapewniając pełny dostęp do ich wnętrza.

System drzwi przesuwno-składanych oraz uchylnych-rozwieranych Etiuda firmy Komandor umożliwia składanie ich jak w harmonijkę i przesuwanie parami na boki zabudowy, w pełni odsłaniając wnętrze szafy. Główną zaletą tego systemu jest zwiększenie użyteczności i funkcjonalności mebla, poprzez lepsze zagospodarowanie wnętrza oraz swobodny i pełny dostęp do każdego elementu stanowiącego jego wyposażenie.

System daje możliwość mocowania skrzydeł drzwi do ścianek bocznych, pozwala na ich składanie i rozsuwanie na boki, dzięki czemu tworzy się komfortowe przejście do drugiego pomieszczenia np. garderoby.

Dodatkowo Etiudę można stosować i łączyć z drzwiami przesuwnymi w zabudowie narożnej, w tej części, w której jedna ze ścian nie pozwala na zastosowanie systemu przesuwnego. Łączenie w ramach skrzydła, różnych pod względem faktur jak i grubości, materiałów np.: szkło, płyta, rattan itp. pozwala tworzyć bardzo ciekawe i inspirujące drzwi zabudów.

System aluminiowy Etiuda składa się z 5 modeli profilu o nazwach: ET1, ET2, ET3, ET4, ET5 o różnych kształtach zewnętrznych, pozwalających stosować w drzwiach składano-przesuwnych wypełnienia różnej grubości.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład