Panele podłogowe jak drewno, płytki czy beton - kolekcja Floorline marki Egger

Egger, wiodący europejski producent paneli laminowanych, wraz z początkiem bieżącego roku odświeżył kolekcję Floorline. W ofercie pojawiły się nowe dekory - zarówno w wersjach tradycyjnych - imitujących drewno, jak i nowoczesnych - imitujących płytki czy beton.

Odświeżona kolekcja paneli Floorline występuje w kilku odmianach - podłogę dla siebie znajdą zarówno miłośnicy drewnianych wzorów, jak i nowoczesnych aranżacji. Wzornictwo obejmuje bowiem dekory drewniane w różnych wersjach kolorystycznych: od wersji bielonej, przez jasne i ciemne, aż po szarości z v-fugą lub bez (kolekcje: Solution, Universal, Country, Compact, Business) a także nowoczesne dekory wyglądające jak płytka, kamień czy beton (kolekcje: Modern Block i Kingsize).

Panele odporne na lata

Niewątpliwą zaletą nowej kolekcji Floorline jest jej wytrzymałość - wszystkie podłogi sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych nawet o dużym natężeniu ruchu, a także w pomieszczeniach komercyjnych o średnim natężeniu ruchu. Dodatkowo kolekcja Business przeznaczona jest do pomieszczeń komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Jej wytrzymałość jest gwarantowana przez firmę Egger.

Wyczuwalna struktura

Warto podkreślić też interesujące struktury, które pojawiły się w odświeżonej kolekcji: Authentic zapewniający autentyczny wygląd i wrażenie, Brilliant - głęboki połysk, Ceramic - wygląd ceramiki, Grand Canyon - postarzana i głęboko tłoczna powierzchnia, Linea - nowoczesne, proste linie, Oiled - nadający charakter olejowanego drewna, Natural Pore z autentyczną strukturą drewna, Rustic z efektem szczotkowanego drewna oraz Vintage struktura z efektem hebla. Dodatkowo trzy struktury Authentic, Grand Canyon, Vintage posiadają certyfikat antypoślizgowości R10.

Siła leży w spokoju

Odgłosy kroków i pogłos to najczęstsze zarzuty jakie stawia się panelom laminowanym. Producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w kolekcji Floorline Compact stosuje zintegrowany podkład wyciszający silenzio, wykonany z ekologicznej celulozy. Jego zastosowanie zmniejsza odczucie hałasu o 50% w stosunku do tradycyjnych podłóg laminowanych.

Wymiary paneli to: 1292 x 192 x 7 mm, klasa ścieralności: AC4, klasa użyteczności: 32, system łączenia: Just clic!

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Agora SA