Sprytne, małe, funkcjonalne lampki LED

Brawo! Ten artykuł to pierwszy krok, żeby zrezygnować z rutyny i zmienić swój dom na ciekawszy, bezpieczniejszy i nowocześniejszy. Do tej pory za jedyną dekorację oświetleniową LED w domach służyły taśmy LED i ewentualnie gwieździste niebo. Od momentu pojawienia się lamp Floorleds mamy kolejny sposób na zastosowanie oszczędnego oświetlenia LED.

Eyeleds umożliwia instalację oświetlenia w podłodze i to bez konieczności kucia podłogi i prowadzenia skomplikowanych instalacji elektrycznych. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu pomysłowi zminiaturyzowania oprawy. Nasza lampka ma tylko! 7 mm grubości i właśnie dlatego możemy ją zainstalować w każdym rodzaju podłogi. Zmieści się w panelu podłogowym, płytce ceramicznej, parkiecie drewnianym czy nawet w wykładzinie!

Floorleds to nie tylko nowoczesny design styl i elegancja, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie oświetlenia nocnego. Idealnie nadaje się do korytarzy lub przedpokojów przez które po instalacji Floorleds będziemy mogli przejść bez włączania oślepiającego oświetlenia głównego. Mogą posłużyć też jako oświetlenie schodów, dzięki czemu będą bezpieczne i energooszczędne, jedna lampka to tylko 0,3W !

Inne możliwe zastosowania to:

- w pokoju dziecka, w którym świecąc przez całą noc zapewniają mu spokojny sen,

- w łazience jako dekoracja dokoła wanny lub brodzika,

- w salonie jako nastrojowe oświetlenie.

Tak naprawdę ogranicza nas tylko fantazja, ponieważ instalacja lamp jest banalnie prosta i możliwa w miejscach, w których inne oprawy po prostu się nie mieszczą. Wystarczy wywiercić odpowiednie otwory w podłodze i poprowadzić pod nią przewód, który jest w zestawie. Mała moc pozwala na użycie cienkich przewodów łączących lampy, dzięki czemu mieszczą się one w przestrzeni między panelem a podłogą, kleju pod płytkami lub w fudze między kafelkami. Bardzo sprytnie jest rozwiązany sposób ukrycia zasilacza. Jest on tak zaprojektowany, aby zmieścił się w podtynkową puszkę instalacyjną , dzięki temu może zostać ukryty w ścianie tuż przy podłodze. Instalacja elektryczna na oryginalnych akcesoriach nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Jedynie podłączenie do sieci 230V powinno być wykonane przez odpowiedniego fachowca. Z instalacją w podłodze powinna spokojnie poradzić sobie każda osoba układająca podłogi.

Spokojnie! To nie tandetna "chińszczyzna". Będą służyć całe lata. Nie groźne im wysokie obcasy, ponieważ obudowa ze stali nierdzewnej wytrzymuje obciążenia do 285 kg . Nie boją się wody, a zatem spokojnie można je wymyć mopem podczas mycia podłogi ( są wodoodporne ). Nie poparzą twoich dzieci, ani zwierząt eksplorujących przestrzenie podłogi.

A dla prawdziwych fanów firma Eyeleds wyprodukowała wersję lampek Floorleds do zastosowań na zewnątrz, która wygląda identycznie jak ta do zastosowań wewnętrznych.

Zalety oprawek:

- innowacyjność

- ciekawy, estetyczny design

- wytrzymałość obudowy na obciążenia

- wodoodporność - IP67

- dostępność różnych kolorów światła

- wybór pomiędzy kształtem kwadratowym oraz okrągłym

- możliwość wymiany lampki bez konieczności demontażu podłogi

- czas świecenie do 100 tyś. godzin

- made in EU !!!!

- energooszczędność

- prosta instalacja

- minimalne nagrzewanie się oprawy

Zamów oprawki Floorleds w najbliższym salonie podłogowym lub oświetleniowym. Jeżeli sprzedawca nie zna produktu, poproś go o kontakt z Polskim dystrybutorem. Dane do kontaktu i dokładne informacje na stronie www.eyeleds.pl. Dystrybutor produktów Eyeleds zaprasza także do współpracy architektów oraz projektantów wnętrz.

Więcej o: