Hej Kids, Hello Kitty na podłodze

Panele podłogowe z bajkowymi wzorami i bohaterami rysunkowych bajek dostępne są już w salonach RuckZuck.

Wzory paneli podłogowych z serii Hello Kitty oraz Kids z kolekcji Joy firmy Classen zostały zaprojektowane z myślą o fanach bajkowych postaci. Pierwszy z nich jest dedykowany miłośnikom najbardziej znanej bohaterki japońskich kreskówek - Hello Kitty. Opakowanie zawiera sześć szerokich desek z dekorami kotki, panel z kwiatem hawajskim i ze wzorem w tle. Optymalny efekt uzyskamy układając panele z tej kolekcji naprzemiennie - wzór Hello Kitty i panele z wzorami.

Wzór Kids to natomiast deski z kolorowymi rysunkowymi postaciami. Panele zdobią pieski, kotki, kurczaczki, owieczki i kwiatki, ale też pojedyncze angielskie słowa i zwroty (na przykład sleep well, home sweet home, play with me, cheese), dzięki czemu podłoga w naszych domach może mieć również walor edukacyjny. Podobnie jak w kolekcji Hello Kitty, w opakowaniu paneli znajdziemy też deski bez wzoru.

Podłogi o bajkowych deseniach dzięki swojej grubości (8 mm) oraz wysokiej klasie ścieralności (AC4) są bardzo wytrzymałe. Ich gładka struktura ułatwia zachowanie czystości, a dzięki zastosowaniu systemu Classen Megaloc, panele szybko i łatwo układa się bez użycia kleju i równie szybko można je zdemontować.

Panele Hello Kitty kosztują 59,90 zł/m2 , Kids z kolekcji Joy - 49,90 zł/m2 .

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: