Sebo Automatic X4 - odkurzacz dla profesjonalistów w wersji domowej

Automatic X4 to domowa wersja popularnego na świecie profesjonalnego odkurzacza Sebo. Pozornie prosty, zaskakuje zaawansowaną technologią wewnątrz. Model Automatic X4 jest dostępny w 4 wyrazistych wersjach kolorystycznych.

Gama 4 urządzeń Sebo Automatic X4 to nowość prosto od niemieckiego producenta odkurzaczy. Urządzenie, którego używa ponad 80% profesjonalnych firm sprzątających w Niemczech, jest już dostępne w Polsce. Odkurzacz, którym sprzątane są m.in. Biały Dom, Bundestag, Pałac Buckingham czy Pałac Cesarski w Tokio, już teraz można kupić w wersji do użytku domowego. Każdy model kryje w sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne, m.in. bardzo dobry system filtracyjny, system automatycznego dostosowania wysokości pracy wałka elektroszczotki czy sygnalizację konieczności wymiany worka. I to wszystko w czterech intensywnych kolorach - granacie, czerni, czerwieni oraz bieli.

Nowoczesna technologia

Niezależnie od tego czy chcemy odkurzyć twardą podłogę w kuchni, wykładzinę w przedpokoju czy salonowy dywan z długim włosiem odkurzacz pionowy Automatic X4 nam w tym pomoże. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu regulacji wysokości szczotki nad sprzątanym podłożem odkurzacz sam zasygnalizuje, która pozycja jest odpowiednia do danej powierzchni. Opatentowane sprzęgło z czujnikiem obciążenia automatycznie wskaże na jaką wysokość należy ustawić szczotkę w zależności od rodzaju podłoża, a także zasygnalizuje, jeżeli coś ją zablokuje. Ponadto elektroniczny system sygnalizacyjny czytelnie pokazuje konieczność wymiany worka.

Wygodny w użyciu specjalny wąż

Ze względu na swoja zwartą, pionową budowę odkurzacz Automatic X4 został wyposażony w kolejne opatentowane rozwiązanie. Jest to zintegrowany wąż , spełniający także funkcję tzw. różdżki, dzięki któremu można dotrzeć do wszystkich zakamarków czy wyżej położonych powierzchni mieszkania w promieniu 13 metrów. Ponadto urządzenie posiada system wymiennych akcesoriów, takich jak dysza do wąskich szczelin oraz do czyszczenia tapicerki.

Dla alergików i astmatyków

Dzięki opracowanemu specjalnie z myślą o alergikach oraz osobach z problemami astmatycznymi systemowi filtracyjnemu odkurzacz oczyszcza powietrze , ponieważ eliminuje całkowicie możliwość wyrzutu zanieczyszczeń z powrotem do otoczenia. Powietrze, które zasysa odkurzacz, jest filtrowane wewnątrz poprzez 3-warstwowy układ filtrów, po czym jest delikatne rozpraszane na zewnątrz. Ponadto urządzenie jest wyposażone w opatentowany elektrostatyczny 3-warstwowy worek na zanieczyszczenia Ultra Bag o pojemności 5,3 litra. Po zapełnieniu worka - co zasygnalizuje sam odkurzacz - zamyka się go specjalnym klipsem, który uniemożliwia ponowne otwarcie i wymienia na nowy. Odkurzacz posiada filtr szpitalny (Hospital Grade) i rekomendację The British Allergy Foundation.

Gwarancja

Wszystkie produkty konsumenckie marki Sebo - w tym Automatic X4 - dostępne na polskim rynku, objęte są standardową, 5-letnią gwarancją (w tym również akcesoria) z możliwością przedłużenia nawet do 10 lat. Ponadto odkurzacze objęte są, rzadko spotykaną na polskim rynku, usługą serwisową "door to door". Dzięki temu każdy klient może - na koszt producenta - wysłać za pomocą kuriera uszkodzony sprzęt do serwisu, a naprawione urządzenie wraca tą samą drogą.

Dane techniczne produktu:

- Moc silnika 1300 W

- 3-Microfilter System

- 3 warstwowy worek Ultra Bag o poj. 5,3 l

- Automatyczna regulacja wysokości elektroszczotki

- Szerokość robocza 31 cm

- Długość przewodu: 12 m (promień zasięgu odkurzania 13 m)

- Zintegrowane akcesoria (dysze: szczelinowa i do tapicerki)

- Przepływ powietrza: 50 l/s

- Podciśnienie: 225 mbar

- Głośność: 68 dB(A)

- Prędkość elektroszczotki: 3100 obr/min

- Waga: 7,4 kg

- Kolorystyka / nr produktu: czarny / srebrny [9501]; granatowy / żółty [9577]; czerwony / szary [9559]; biały / szary [9570]

- Cena brutto: ok. 1999 PLN

Więcej o: