Klikasz, zamawiasz i remontujesz - RuckZuck zaprasza na zakupy w internecie

Liczne promocje, niższe ceny i szeroki wachlarz produktów, do tego możliwość zamówienia profesjonalnego pomiaru, odbiór asortymentu w wybranym sklepie lub dostawa do domu. Jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, uruchomiła kolejny, choć nietypowo ?zlokalizowany? sklep. Ceniących mobilne rozwiązania RuckZuck zaprasza na zakupy w internecie.

Wirtualny sklep RuckZuck można odwiedzić z każdego miejsca na ziemi, czynny jest 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. E-sklep oferuje panele podłogowe, skrzydła drzwiowe wewnętrzne oraz akcesoria firmy Classen.

- Panele podłogowe i drzwi to produkty, które z założenia powinny służyć długie lata. Niestety często zdarza nam się kupować je w wielkim pośpiechu. Sklep internetowy RuckZuck pomoże to zmienić i co ważne, oszczędzić czas i pieniądze. Asortyment sklepu online jest bowiem znacznie tańszy, niż ten w punktach stacjonarnych. E-RuckZuck zaprasza o każdej porze dnia i nocy. Produkty wybierać można online w komfortowych domowych warunkach, korzystając z pomocnego wirtualnego konfiguratora. - mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck.

Wirtualny sklep posiada intuicyjną nawigację, która prowadzi przez kolejne kroki i ułatwia wybór produktów. Przykładowo, poszukując drzwi wewnętrznych, wskazujemy interesującą nas kolekcję i rozpoczynamy konfigurację produktu. Wybieramy model, dekor, w przypadku drzwi łazienkowych opcję z wentylacją, szerokość drzwi, stronę skrzydła (drzwi lewe czy prawe), a także rodzaj zamka. Tak skonfigurowane skrzydła drzwiowe możemy zamówić bezpośrednio do domu lub do odbioru w najbliższym salonie RuckZuck.

Przy zakupie paneli podłogowych w e-sklepie RuckZuck, system również intuicyjnie przeprowadzi nas przez formularz zamówienia , zalecając jednocześnie naddatek 5 proc. konieczny w przypadku docinania paneli. Dzięki temu nie musimy się już martwić o to, czy podczas remontu zabraknie nam materiałów. Dodatkowo, podając ilość potrzebnych nam desek w metrach, system natychmiast przelicza je na paczki i wskazuje cenę całkowitą zamówienia.

E-sklep RuckZuck oferuje również możliwość wyboru "opcji z pomiarem", czyli zamówienia profesjonalnego pomiaru przez specjalistów z salonów RuckZuck.

- Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w internetowym może nam być trudno wyobrazić sobie wygląd całego pomieszczenia, dlatego polecamy korzystanie z wirtualnego konfiguratora wnętrz dostępnego na naszej stronie www.ruckzuck.pl. Aplikacja umożliwia tworzenie wizualizacji wybranego pomieszczenia ze szczególnym uwzględnieniem paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych - dodaje Katarzyna Śliwińska.

Zgodnie z polityką firmy, ceny produktów w sklepie internetowym są niższe od tych w salonach stacjonarnych RuckZuck. Dodatkowo w e-sklepie nie zabraknie ofert specjalnych . Aktualnie w promocji wiosennej znajdują się drzwi bezprzylgowe Century i panele podłogowe serii Wiparquet, z kolekcji AuthenticSilk - dąb knoxville, 10 procent taniej.

Sieć salonów RuckZuck jest obecna w "największej sieci" na świecie również poprzez popularny profil społecznościowy Facebook. Pod adresem http://www.facebook.com/RuckZuck.biz można znaleźć informacje o nowościach, porady budowlane i przykładowe aranżacje wnętrz z panelami i drzwi ze sklepów RuckZuck.

Sklep internetowy RuckZuck dostępny jest pod adresem:

http://sklep.ruckzuck.pl

Wirtualny konfigurator RuckZuck: http://konfigurator.ruckzuck.pl/pl/konfigurator,235.html

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: