Kobiece rozmowy o budowaniu - spotkanie w Warszawie

Rusza Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG. Pierwsze spotkanie już 30 maja (środa), w kawiarni Tarabuk w Warszawie. Jego tematem będzie: Jak zaplanować budowę domu i na co zwracać uwagę przy przygotowaniu do tego ważnego, z punktu widzenia każdej rodziny, przedsięwzięcia.

"Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG" będzie miejscem kobiecych rozmów o budowaniu - swobodnie, bez kompleksów. Wykłady, a także kontakt z innymi kobietami, które budują bądź planują budowę domu, dostarczą wiedzę potrzebną do planowania i realizacji budowy, w tym rozmów z fachowcami. Wymiana doświadczeń pozwoli łatwiej pokonać wyzwania na budowie. Spotkanie skierowane jest do kobiet, bo jak wynika z badań, coraz częściej biorą one udział w całym procesie budowlanym - nie tylko na etapie urządzania wnętrz, ale znacznie wcześniej.

Podczas spotkania ekspertka, Małgorzata Smogór, przedstawi elementy, które warto wziąć pod uwagę na tym etapie, poradzi, w jaki sposób poprowadzić cały proces powstawania nowego budynku, jak przewidzieć czekające inwestorów wyzwania.

Doradca Projektowy z Biura Projektów ARCHON+ pomoże w wyborze najlepszego projektu domu. Uczestniczki będą mogły także otrzymać zestawy autorskich katalogów z projektami.

Nie zabraknie czasu na pytania i wymianę doświadczeń pomiędzy uczestniczkami spotkania. "Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG" to odpowiedź na coraz większy udział kobiet w dziedzinach, które wcześniej były postrzegane jako wyjątkowo męskie.

Spotkanie przewidziane jest na około 2 godziny - w pierwszej części wykład nt. "Planowanie budowy domu w praktyce" poprowadzi Małgorzata Smogór, ekspertka budowy SILKA YTONG, w drugiej będzie czas na dyskusje, zadanie pytań, konsultacje z ekspertami.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie http://www.zdrowabudowa.pl/akademia-kobiet-budujacych

"Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG" zaprasza 30 maja, w środę, na godz.18:00 do kawiarni Tarabuk przy ul. Browarnej 6 w Warszawie.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Agora SA