Siłowniki Nice Wingo - komfort sterowania bramą

Aby użytkowanie skrzydłowej bramy wjazdowej było w pełni komfortowe, warto zamontować do niej sterowanie automatyczne. Pomogą w tym nowoczesne siłowniki Wingo, które dopasujemy do różnych wymiarów bram.

Użytkownikom zależy przede wszystkim na prostym i wygodnym rozwiązaniu, ale to nie wszystko, ponieważ automatyzując bramę zyskujemy o wiele więcej. Dzięki sterowaniu radiowemu jesteśmy w stanie otworzyć bramę pilotem bez konieczności wysiadania z samochodu. Siłowniki powoli i płynnie zaczynają i kończą ruch, zapewniając jego stabilność oraz brak hałasu. Jeśli zdarzy nam się zapomnieć o zamknięciu bramy, silnik będzie pamiętał o tym za nas, wykorzystując funkcję automatycznego zamknięcia. Dzięki wygodnej funkcji częściowego otwarcia bramy może ona służyć również jako furtka - uchylamy ją tylko na szerokość potrzebną do przejścia lub przejechania rowerem.

W zależności od wymiarów skrzydeł bramy, ich ciężaru, wymiarów słupków, na których jest osadzona, a także potrzeb oraz wymagań użytkowników, w ofercie siłowników Nice Wingo znajdują się cztery modele: Wingo, Wingo L, Wingo500 i Wingo24V. Wszystkie mają w zestawie centralę sterującą, radioodbiornik i dwukanałowe piloty.

Dla metalowych słupków dostępne są dwie wersje siłowników do bram o ciężarze do 200 kg - Nice Wingo (do bram o długości skrzydła do 1,8 m) oraz Nice Wingo L (bramy ze skrzydłem o długości do 3 m), które działają z centralą A400. O nasze bezpieczeństwo zadba system wykrywania przeszkody, który zatrzyma bramę, kiedy w obszarze jej działania pojawi się pieszy lub samochód. Sterowanie bramą ułatwi nam regulacja trybu pracy oraz czasu otwierania, dopasowując działanie bramy do naszych potrzeb.

Siłowniki Wingo5000 mogą być stosowane z bramami o długości skrzydła do 3,5 m i ciężarze do 200 kg. W odróżnieniu od poprzednich modeli mają one wydłużony korpus, co umożliwia ich montaż na szerokich słupkach. Siłowniki dostępne są w zestawie z centralą Mindy A60, dzięki której brama funkcjonuje płynnie i łagodnie. Pozwala ona także na częściowe otwarcie bramy oraz niezależne sterowanie poszczególnymi skrzydłami bramy.

Konstrukcję z wydłużonym korpusem posiada także model Nice Wingo24V, które mogą być stosowane do bram o długości skrzydła do 2 m lub 3,5 m. Siłowniki te działają w zestawie z centralą MC424, którą można programować za pomocą jedynie trzech przycisków.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: