Piloty do bram garażowych w stylu glamour

Projektanci przedmiotów użytkowych już od dłuższego czasu udowadniają, że funkcjonalność nie musi być nudna. Po modzie na stylowe smartphony, odtwarzacze MP3 i laptopy, przyszła pora na... designerskie piloty do bram.

Nowa kolekcja pilotów do bram Wiśniowski to gadżet na miarę najnowocześniejszych trendów kolorystycznych i wzorniczych. Fantazyjną obudowę, wykonaną z najwyższej jakości tworzywa, można przyrównać do kultowego już iPoda. Tym bardziej, że dostępna jest w 11 modnych kolorach : białym, czarnym, czerwonym, pomarańczowym, fioletowym, oliwkowym, szarym, niebieskim, różowym i turkusowym.

Mały, elegancki i zgrabny pilot bez problemu zmieści się w każdej torebce. Aby nie zapodział się w niej, pilot ma niewidoczny, ukryty w obudowie uchwyt na zawieszkę lub smycz.

Kod nie do złamania

Nowe nadajniki są nie tylko stylowe, ale też nowoczesne i bezpieczne. Ich działanie oparte jest na systemie KeeLoq firmy Microchip Technology z kodem dynamicznie zmiennym. Każda transmisja kodu jest całkowicie unikalna. Możliwość złamania takiego kodu jest mniej prawdopodobna niż trafienie szóstki w Lotto - aby zostać milionerem należałoby wysłać około 14 mln kuponów z różnymi kombinacjami liczb, podczas gdy generowany przez pilota kod daje aż 268 milionów unikatowych kombinacji! Taka sama sekwencja kodu może się powtórzyć - zakładając, że będziemy używać nadajnika dziesięć razy dziennie po... 18 latach.

Nowe piloty są dodatkowo wyposażone w system stabilizacji częstotliwości nośnej (433,92MHz), dzięki czemu pracują bezawaryjnie niezależnie od warunków zewnętrznych.

Nadajnik w standardowym kolorze (białym lub czarnym) kosztuje 75 zł ; za wymienny, kolorowy panel z kolekcji RAINBOW zapłacimy 15 zł (ceny netto).

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.