Grzejnik łazienkowy - zabawa formą

Frame to nowy model grzejnika wprowadzony do grupy Basic firmy Instal_Projekt. W założeniu uniwersalny i standardowy, zaskakuje kształtem i pokazuje, że znana forma może mieć ciekawe oblicze: wszystko dzięki połączeniu różnych rozwiązań.

Frame to kolejny, ciekawy model grzejnika drabinkowego w ofercie Instal-Projektu . Dzięki zastosowaniu w konstrukcji profili o okrągłym i kwadratowym przekroju, uzyskujemy grzejnik, który w ciekawy sposób dopełni geometryczne kształty wyposażenia łazienki.

Inspiracją do powstania tego grzejnika było przenikanie i łączenie kształtów obłych z elementami o zdecydowanej, ostrej formie. Kwadratowe kolektory, a także szerokie profile w ramie i środkowej części grzejnika , stworzyło ramę dla okrągłych rurek, znajdujących się w jego głównych częściach.

Model Frame posiada trzy szerokości: 40, 50 i 60 cm i trzy wysokości: 60, 110 i 160 cm. Dzięki takiej rozpiętości rozmiarów z łatwością można dopasować go do większości typowych przestrzeni w łazience. Na niezbyt szerokich ścianach sprawdzi się model wąski i wysoki, w miejscach o większej przestrzeni możemy zdecydować się na wersję niższą i szeroką.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: