Kolorowe zasłony prysznicowe

W gamie kilkunastu produktów firmy Sealskin znajdziemy zasłony z poliestru, które będą pasowały do różnych łazienek - zarówno tych urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Projektanci nie zapomnieli również o łazienkach z których korzystają dzieci.

Amsterdam , to zasłona prysznicowa, która swoją stylistyką nawiązuje do holenderskiego wzornictwa. Biel połączona z kobaltowym niebieskim to podstawowe barwy używane do zdobienia tradycyjnej holenderskiej porcelany stołowej. Charakterystyczny jest również motyw dekoracyjny zasłony, na którym widnieje rysunek typowych dla miasta kamieniczek, ciasno ustawionych na brzegach kanału. Zasłona ta o wymiarach 180x200 cm kosztuje 95 zł. Do zasłonki można dokupić akrylowy dywanik o wymiarach 60x90 cm z takim samym motywem dekoracyjnym.

W oryginalnej, fioletowej tonacji utrzymana jest zasłona o nazwie Coloris . Nazwa jest dość przewrotna, ponieważ zasłona ma jednolity kolor. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania materiału do montażu - zasłona wyposażona została w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest łatwiejszy, a ponadto pozwala tkaninie na swobodne układanie się. Zakup zasłony o wymiarach 180x200 to wydatek b 81 zł. Dostępna jest także w jaśniejszej wersji, w kolorze bieli złamanej szarością.

Kolorystyczną przeciwwagą dla obu prezentowanych zasłon jest Bambi Multi . Barwna tkanina z postaciami kolorowych zwierzątek świetnie się sprawdzi w dziecięcej łazience lub takiej, z której korzystają dzieci. Najmłodszych na pewno zachwyci kolorystyczna odwaga projektantów, jak również treść ilustracji na których można dostrzec znanego z bajki jelonka Bambi, motylki, króliczki oraz ptaszki. Zasłona Bambi Multi kosztuje 75 zł.

Wyobraźmy sobie, że zapisane na zasłonie Digits cyfry to numer telefonu do kogoś, kto mieszka w Nowym Jorku - tak przynajmniej podpowiada skrót widoczny w prawym górnym rogu zasłony. Intrygująca treść zasłony, plus uniwersalna biało-szara kolorystyka sprawiają, że świetnie odnajdzie się ona w łazienkach utrzymanych w stylu nowoczesnym. Cena tkaniny o wymiarach 180x200 cm wynosi 113 zł. W ofercie znajduje się także pasujący do zasłony dywanik o wymiarach 60x90 cm.

Kolorystyczny minimalizm zasłony Paul projektanci przełamali mocnym barwnym akcentem w postaci tęczowych pasów. Kontrast użyty został delikatnie, na górze i dole tkaniny. Zasłona Paul, oprócz wersji grafitowej, ma również wersję białą. Jest ona zbudowana na tej samej zasadzie dekoracyjnej (kolorowe pasy góra-dół). Za zasłonę o wymiarach 180x200 cm zapłacimy 106 zł.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: