Olej do drewna z unikalnym aplikatorem

Łatwa i wygodna aplikacja oraz bardzo szybkie schnięcie pozwalają skrócić czas pracy do minimum a niedrażniący zapach sprawia, że staje się ona dużo przyjemniejsza.

Firma Altax powiększyła swoją ofertę o nowy produkt - Altax Olej do mebli ogrodowych . Oprócz wyjątkowych, praktycznych właściwości produktu, producent oferuje je ze specjalistycznymi aplikatorami, które dołączone są do opakowania produktu. Aplikator jest zaprojektowany w taki sposób, aby jednocześnie zapewnić jak najlepszy wygląd malowanej powierzchni oraz jak największą wygodę nanoszenia preparatów. Gąbka każdego z narzędzi zapewnia równomierną aplikację a włoski zapewniają gładkie wykończenie bez smug.

Nowoczesna formuła oleju do mebli ogrodowych zapewnia wyjątkowo szybkie schnięcie - powierzchnia staje się sucha w dotyku już po 1-2 h. Dzięki temu malowanie można ukończyć już w 1 dzień. Dodatkowo produkt ma delikatny, niedrażniący zapach, co czyni pracę bardziej przyjemną.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: