Drzwi wewnętrzne z dwoma skrzydła chowanymi w ścianie

Dwuskrzydłowe drzwi przesuwne, chowane do wbudowanej w ścianie kasety najczęściej stosowane są w nowoczesnych wnętrzach. Ale eleganckie, stylizowane skrzydła równie dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach o klasycznym wystroju.

Drzwi tego typu oddzielają często wiatrołap od pozostałej części domu, mogą również stanowić wejście do salonu lub łączyć jadalnię z kuchnią bądź pokojem. Dają one wrażenie znacznie większej przestrzeni, a skrzydła wykonane w tradycyjnej stylizacji, nadadzą domowi pełen elegancji klimat domów naszych przodków.

Jakość na wejście

Szczególnie cennymi cechami drzwi dwuskrzydłowych jest solidność wykonania, a także stabilność kształtu i wymiaru - ich skrzydła muszą dokładnie do siebie pasować przez cały okres eksploatacji. Pochodzące z Kolekcji Stylowej skrzydła Opera przygotowywane są bowiem z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wykonane z indywidualnie dobranego drewna dębowego, ręcznie wykańczane skrzydła nie tylko stanowią gwarancję długoletniej trwałości, lecz również - pozwalają na osiągnięcie unikalnego efektu. Producent oferuje przygotowanie w wersji dwuskrzydłowej dowolnych ich modeli - skrzydeł pełnych, jak i z różną liczbą przeszkleń, dopasowanych do określonych rozmiarów otworów drzwiowych. Wzorniczą całość tworzą z nimi tradycyjne skrzydła z tej samej linii.

Drzwi dwuskrzydłowe Opera, w wersji chowanej w ścianie kosztują od 8 300 zł.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: