Kamienne schodki w ogrodzie

Oryginalne, praktyczne i naturalne w swoim wyglądzie schody to jedna z nowości produktowych w kolekcji Libet Completto. Gładka faktura powierzchni i dekoracyjna, łamana faktura boku to cechy charakterystyczne gotowych betonowych stopni.

Metoda splitowania polega na rozdzielaniu (łamaniu) jednolitych betonowych bloków podczas procesu produkcji. W ten sposób powstaje charakterystyczna chropowata faktura, która zdobi pionową część stopni. Boki oraz wierzch pozostają gładkie. Dzięki temu schody wyglądają jak szlifowane bloki kamienne.

Splitowane stopnie Completto przeznaczone są przede wszystkim do budowania schodów. Jednak solidne bloki z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także do tworzenia innych elementów małej architektury, np. masywnych ławek, lub podniesionego o kilka stopni nad poziom ziemi patio.

Pojedynczy element ma wymiary 100 x 40 x 15 cm i produkowany jest w w dwóch naturalnych kolorach. Jaśniejszy - pastello - w aranżacjach przywołuje na myśl tradycyjną włoską lub hiszpańską architekturę, ciemniejszy - kasztanowy - bliższy jest klimatem brytyjskiemu stylowi wiejskich posiadłości.

Cena: 93,48 zł/szt.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: