Wakacyjne wydanie katalogu "Domy rodzinne" Pracowni Projektowej Archipelag

W ciepłe, letnie wieczory chętnie zatapiamy się w lekturze, a nasze marzenia nabierają słonecznych rumieńców. W najnowszym wydaniu katalogu "Domy Rodzinne", Pracownia Projektowa Archipelag przygotowała moc soczystych nowości projektowych, w tym unikatową Kolekcję Economic - domy piękne i tanie w budowie.

W katalogu projektów znaleźli się ambasadorzy każdej kategorii - najpiękniejsze domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym, propozycje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Na szczególną uwagę zasługuje nowa Kolekcja Economic - domy zaprojektowane w duchu energooszczędności. Koneserzy klasycznego piękna znajdą w katalogu atrakcyjne projekty z Kolekcji Classic. Z myślą o miłośnikach nowoczesnej architektury i wysmakowanego designu, przygotowano porcję projektów z Kolekcji Modern i Kolekcji Avantgarde. Prezentacje projektów uzupełniają artykuły, w których architekci Archipelagu oraz eksperci z zaprzyjaźnionych firm partnerskich dzielą się swoją wiedzą na temat wyboru projektu, technologii i kosztów budowy, a także najnowszych produktów i rozwiązań w branży. Wewnątrz numeru inwestorzy znajdą również kupon rabatowy, uprawniający do zakupu projektu z 5 % zniżką.

Zapraszamy do lektury!

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: