Wakacyjny foto konkurs - "Najlepszy w Kadrze" !

Pod takim hasłem wystartował konkurs fotograficzny organizowany przez firmę Polbruk S.A., producenta kostki brukowej i elementów małej architektury ogrodowej. Na fotografów-amatorów czekają atrakcyjne i praktyczne nagrody. Konkursowi patronuje nasz portal.

Lato w pełni. Ładna pogoda sprzyja nie tylko odpoczynkowi. Roślinność ogrodowa otaczająca domowe tarasy, podjazdy i ścieżki, przepełniona mocą kolorów i głębią zieleni, dumnie prezentuje się w słońcu. Warto więc uchwycić ten czas na zdjęciu a jeśli w otoczeniu naszego domu znajdują się produkty marki Polbruk - dodatkowo można za to wygrać wspaniałe nagrody!

Nagrodami ufundowanymi przez firmę Polbruk S.A. są:

- jako główna nagroda - Ipad New

- dmuchawa i odkurzacz ogrodowy firmy Bosch (za drugie i trzecie miejsce),

- oraz wysokiej klasy ramka cyfrowa firmy Sony (czwarte i piąte zgłoszenie w klasyfikacji).

Oprócz nagród głównych zostaną przyznane wyróżnienia w postaci specjalnych upominkowych paczek.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprzez stronę www.konkurs.polbruk.pl przesłać maksymalnie dwa zdjęcia, w których jednym z elementów będzie produkt lub produkty firmy Polbruk (np. ścieżki z kostki brukowej, tarasy, schody, czy palisady, gazony, murki, itp.). Komisja konkursowa przy ocenie prac będzie brać pod uwagę estetykę, kreatywność i piękno zdjęcia. Docenione zostaną również oryginalne aranżacje.

Fotografie konkursowe można przesyłać do 31 sierpnia br. Przesłane zdjęcia będą opublikowane w galerii konkursowej na stronie Polbruk.pl.

Pokażmy swoje przydomowe piękno! Aparat w dłoń i do ogrodu!

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: