Odkurzacz kolumnowy w stylu retro

Firma Sebo wprowadza na polski rynek kolejny model z linii kolumnowych odkurzaczy Felix - Classic. Urządzenie ma najwyższą klasę filtracji i kusi świetnym designem. Gratka dla miłośników stylu retro!

Odkurzacz vintage

Kolumnowe odkurzacze Felix należą do najbardziej designerskich pośród dostępnych na polskim rynku. Nawiązują wzornictwem do stylistyki vintage, a wewnątrz kryją najnowocześniejszą technologię. Opływowy kształt, niecodzienny design oraz klasyczna, stonowana kolorystyka Felixa Classic doskonale sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i w stylu retro.

Kolumnowy odkurzacz dla alergików

Felix Classic wyposażono w specjalny, trzystopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration. Filtry Sebo oczyszczają powietrze w sposób, który nie jest osiągalny dla tradycyjnych odkurzaczy z filtrem HEPA albo wodnych. Najwyższa klasa filtracji idzie w parze z brakiem - powszechnego dla innych odkurzaczy - silnego wyrzutu powietrza podczas sprzątania. Powietrze po oczyszczeniu przez system filtrów rozchodzi się całą powierzchnią obudowy. Dodatkową zaletą szczelnego systemu filtracji jest znaczne wyciszenie dźwięku działającego silnika.

W odkurzaczu Felix Classic zastosowano patent wykorzystujący filtry elektretowe (zgodne z europejskimi normami H13 do H17, wg PN-EN779). To rozwiązanie stworzone z myślą o alergikach oraz osobach cierpiących na problemy o podłożu astmatycznym i wykorzystywane w odkurzaczach profesjonalnych najwyższej jakości.

Jakość odkurzaczy Felix potwierdza pozytywna opinia wydana przez British Allergy Foundation.

Zadbaj kompleksowo o cały dom

Dzięki wymiennym akcesoriom odkurzacz Felix Classic doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu szorstkiego dywanu, powierzchni parkietów, regałów, obić mebli, a nawet tarasu czy chodnika przed domem. Urządzenie standardowo wyposażone jest w końcówkę do szczelin, do tapicerki oraz - wykonaną z miękkiego włosia - do delikatnych powierzchni mebli lub sprzętów RTV i AGD.

Opatentowany, elastyczny przegub "flex neck" umożliwia swobodne obracanie korpusem odkurzacza o 90 stopni w pionie i 180 stopni w poziomie, co ułatwia manewrowanie wokół przeszkód. Wygodna rączka ułatwia przenoszenie. Odkurzacz zaprojektowano z myślą o łatwym sprzątaniu, które nie obciążałoby kręgosłupa - w wyposażeniu jest drugi wąż do czyszczenia wyżej położonych powierzchni, a wydajność ssania można regulować pokrętłem umieszczonym w uchwycie. Odkurzacz można wyposażyć w wymienne akcesoria - elektroszczotkę ET-1, dyszę podłogową Kombi, a także polerkę Disco - które gwarantują najwyższą jakość czyszczenia wszystkich domowych powierzchni.

Niemiecka gwarancja jakości

Odkurzacze Sebo z linii Felix to produkowane są w całości w Niemczech. Do ich produkcji wykorzystuje się trwałe i wysokiej jakości materiały. Każde urządzenie przed opuszczeniem fabryki jest dokładnie testowane i poddawane restrykcyjnej kontroli jakości, dzięki czemu spełnia najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i jakości. Wszystkie produkty konsumenckie dostępne na polskim rynku objęte są standardową, pięcioletnią gwarancją z możliwością przedłużenia nawet do dziesięciu lat. Ponadto odkurzacze Sebo objęte są, rzadko spotykaną na polskim rynku, usługą serwisową "door to door". Dzięki temu każdy klient może - na koszt producenta - wysłać za pomocą kuriera uszkodzony sprzęt do serwisu, a naprawione urządzenie wraca tą samą drogą.

Dane techniczne:

- Maksymalna moc silnika: 1300 W

- Wysokiej jakości trzystopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration

- Pojemność wielowarstwowego worka: 3,5 l

- Elektroszczotka ET-1 (szerokość robocza 31 cm, moc silnika 175 W)

- Manualna czterostopniowa regulacja wysokości szczotki

- Dysza podłogowa Sebo Parkiet z naturalnego włosia

- Możliwość rozbudowy o Sebo Disco (polerka)

- Płynna regulacja mocy ssania na uchwycie

- Długość przewodu: 9,5 m (promień działania: 10,5 m)

- Zintegrowane dysze: szczelinowa i do tapicerki

- Waga: 4,5-7,0 kg (w zależności od wyposażenia)

- Poziom hałasu: 68 dB

- Przepływ powietrza: 50 l/s

- Podciśnienie: 225 mbar

- Prędkość szczotki: 2700 obr/min

Ceny: 1199 zł brutto (model Felix 4 Kombi) albo 1999 zł brutto (Felix 1 Premium)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: